Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire szoktatok korán kelni?

Figyelt kérdés
..csak azért h munka előtt vlmit meg tudj csinálni. Pl munka elött főzni vagy felmosni
2019. nov. 6. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, még egyetemista vagyok, de van, hogy kicsit korábban kelek, mint kellene, hogy még reggelit csinálhassak, vagy ha később van órám, időben megfőzzem az ebédem, igen. De alapból se vagyok későn kelős, 8-9 óra a max. Hétvégén is.
2019. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
5-kor kelek, edzeni megyek olyankor. Házimunkáért nem kelnék fel korán😀
2019. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én a legtöbb nap félötkor. 6-kor megy a vonatom. Arra még nem gondoltam, hogy előtte főzzek vagy takarítsak :D Amikor kéőbb kezdődnek az órák, akkor nyílván csinálok ezt-azt.


Ha arra gondolsz, hogy kelnék-e korábban csak azért, hogy megcsináljam a házimunkát, a válaszom nem.

2019. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Hatkor kelek minden nap, kilencre járok dolgozni. Reggel mosogatni szoktam vagy mosást berakni, ruhákat rendezni, ha szükséges. Nyáron inkább futok munka előtt. Főzni este szoktam.
2019. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Általában, 4-kor kelek, egyszerűen kipattan a szemem akkor.


Már gimnazista korom óta, így ébredek.


Hasznát is vettem. Így, régebben meg tudtam főzni, mielőtt elindultam munkába, vagy volt idő, egy kis hancúrra.


Ma meg azért, mert így van egy szabad órám csak magamra, mielőtt a lányom ébred és kezdődik a nap.

Ez az egy óra, 4-5-ig az én "énidőm".

2019. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Házimunkáèrt nem kelek fel korábban. Pláne nem felmosni...eleve porszívózás után szoktam felmosni, na az már pláne nem fèrne bele reggel.
2019. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Házimunka miatt nem kelek fel korábban, utálom ha kapkodva kell csinálni. Igazából szeretem csinálni, kikapcsol egy kicsit szóval szeretem ha van rá rendesen időm. Főzni például szinte mindig közösen szoktunk a párommal, rendet rakni meg takarítgatni is általában szóval ezek délutáni, esti programok. 8-ra járok dolgozni, fél 7 körül szoktam kelni. Próbálok leszokni arról, hogy későn kelek, rohanni kell melóba és fel se ébredek még mire beérek. Így olvasgatok egy kicsit, megkávézok, reggelizek nyugodtan és nincs az a rohanás érzésem. Igazából sokkal inkább vagyok éjszakai bagoly, este sokkal produktívabb vagyok, jobban is esik elmenni edzeni vagy házimunkát csinálni olyankor.
2019. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Én hajnali 3-kor szoktam felkelni porszívózni, utána visszafekszem.
2019. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Munka előtt főzni meg felmosni? Ne idegesíts már 😛 😛 😛

Max szexelni kelnék fel előbb 😛 😛 😛

2019. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok koránkelő típus, de hétre járok dolgozni, fél hatkor kell kelnem, annál korábban egyszerűen nem megy. Csütörtökön-pénteken már ez is nehéz.
2019. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!