Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem érzi magát jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1256 kérdése:

A barátnőm nem érzi magát jól a bőrében, nem érzi magát szépnek hiába mondom neki hogy az mert különben tényleg az, és mostanában eléggé problémás, hogyis mondjam, suliba jár még. Sokszor van rossz kedve nincs kedve élni?

Figyelt kérdés
tulsokat agyal dolgokon és tönkre teszik ezek, én mint pasijaként nem tudom nézni hogy rossz neki, mit tudnék csinálni? vagy hogy tudok változtatni a dolgokon hogy elfeledje a gondjait bajait és élvezze az életet?

2019. nov. 6. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezek súlyos pszichológiai problémák amiket csak ő tud megoldani és neki kell rájönni arra, hogy változás kell meg szakértői segítség.
2019. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de viszont pszihologushoz nem akar menni...nincs vele ugy nagy baj nem mindennapos csak érted most ez nekem is már kezd rosszul esni hogy ezvan...valahogy segitenem kellene benne...de hogyan ha mégis?
2019. nov. 6. 23:36
 3/3 A kérdező kommentje:
valaki hogy tudok neki segiteni?
2019. nov. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!