Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok a vita mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxogasi kérdése:

Sok a vita mostanában a kapcsolatunkban. Szerintetek rossz jel?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt a párommal.De mostanában elég sokat veszekszünk és megoldjuk,csak aggaszt,hogy szerintem több ilyen vitát nem fog kibírni a kapcsolatunk.Én mostanában úgy érzem nem figyel rám eléggé,ő ezt nem érzi,szerinte minden rendben van és azt mondja túlságosan ráfeszülök a kapcsolatunkra.Nagyon összezavarodtam és az utóbbi vitánk után,jobbnak láttam hogyha szakítunk,de szerintem még nem itt kell vége legyen ennek köztünk.Szerintetek meg lehet oldani ezt az egészet?

2014. júl. 7. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, lehetetlen.. Minden pasival 2 év után viták után mindig szakítani kell. Nem tudtad??
2014. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ adni,inkább ne irj semmit :) Köszi
2014. júl. 7. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi miatt veszekedtek? Azért az sem mindegy. A vita természetes része az emberi kapcsolatoknak, az más kérdés, hogy egészséges esetben ez nem megy át veszekedésbe. A leírásodból úgy veszem észre, hogy ezt az utóbbi vitát te kezdeményezted és mivel nem úgy alakultak a dolgok, ahogy az neked jó lenne (és nem mindkettőtöknek!) ezért máris a szakításon gondolkodsz.

Mire gondolsz az alatt pontosan, hogy nem figyel rád eléggé?

2014. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

A legjobb természetesen az lenne, ha meg tudnátok beszélni egymással a problémátokat, ha a kommunikáció egymás között nem megfelelő, akkor a kapcsolatotok sem lesz tartós!

Hidd el, nagyon fontos az, hogy beszéljetek, beszéljetek még ha olykor lehet, hogy nehéz, mivel olyan dolgok kerülhetnek elő, amiről az ember nem szívesen beszélne, de ha szeretitek őszintén egymást akkor meg lehet beszélni a problémákat!

2014. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak lehet igaza,azon akadtam ki,hogy nem figyel rám eléggé,és ezen vesztünk össze.Szerintem szeretjük eléggé egymást ahhoz,hogy megbeszéljük a dolgokat.Mostanában keveset tudunk beszélgetni,inkább a barátaira figyel,mert év közben nem nagyon tud.Szóval most inkább arra koncentrál,én ezt meg is értem,de közben engem mintha hanyagolna,lehet nem szándékosan,de picit így érzem.
2014. júl. 7. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen korszak, pont 2 év után. Átbeszéltük, mindenki elmondta a problémáit, higgadtan, túljutottunk rajta. Ha elég erősek az érzelmek, és kompromisszumképesek vagytok, nem lesz gond. :)
2014. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem.Kár h csak telefonon tudunk még beszélgetni,mert nincs itt.De úgy tettük le a telefont,hogy ezt meg fogjuk oldani.Az akarat megvan.:) Köszönöm a segitségeteket :)
2014. júl. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!