Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve megismertem egy egyedülálló pasit. Fél év után kiderül, van egy 5 éves lánya. Most meg kísért, azért nálam lakunk, mert az exe és a gyerek is az ő házában lakik. Szakítanátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 23:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Másfél év alatt minden este együtt aludtunk, minden szabadidőnket együtt töltöttük, levakarhatatlan.Meg a boltba sem mehetek egyedül.Azzal védekezik hogy köztük nincs semmi, engem szeret, csak azért nem mondta el, mert fél hogy elveszít engem.Nőnek nincs pénze albérletre. De most elköltözteti őket, azt mondta.
2019. nov. 6. 23:46
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szakítanék az olyan pasival, aki úgy beszél a gyerekéről, hogy "elköltöztetem."
2019. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem egy jellemóriás. Azon kéne a nőknek elgondolkodni hogy az ilyen “nem akart elveszíteni ezért hazudott/sumákol t/ferdített/színezett” pasasoknál vajon mennyi de mennyi srác lett volna akkoriban jobb. Rengeteg az olyan hapsik száma akik csak azért kerültek egy ügyeletes kópé mögé mert az manipulálta az adatait a málnásba jutás céljából. Ha ebben a műfajban lehetne utólag óvni kb plusz 15 csajjal lenne nekem is nagyobb a referenciám( ennyi párharcot vesztettem el olyan rivális ellen akiről aztán kiderült hogy hamis lapokkal kerekedett rajtam felül annakidején)
2019. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szakítanék.Több sebből vérzik a pasi.Először: mi az, hogy a boltba sem enged el?Ez ilyen birtoklási- kényszer, vagy nem tudom, hogy nevezik, de nem egészséges, az biztos.Másodszor: ha valaki fél évig(!)letagadja a gyerekét, arra nincs mentség(valószínűleg nem is foglalkozott vele, ha neked sem tűnt fel.)Harmadszor: ha felőle aztán a gyermeke és a gyermeke anyja akár az utcán is halálra fagyhat, arra végképp nincs mentség.Valamint elgondolkodnék azon is, ha velük így bánik, vajon hogyan bánna veled is x év múlva..
2019. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Messziről bűzlik az egész. Dobnám.
2019. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
elköltöznék vagy koltoztetném
2019. nov. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Meg a boltba sem mehetek egyedül."


Ez nem a szeretet jele.

2019. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs,hogy fél év után derül ki,hogy gyereke van. Ezt azonnal el kellett volna mondania, hiszen kardinális kérdés a kapcsolat továbbfolytatásához,hogy Te ezt elfogadod-e. Kész tények elé állított.

Ennek a pasinak el kellett otthonról költözni, ehhez keresett potenciális alanyt.


Én már abban sem lennék biztos,hogy az Ő háza az amiben az exe és a gyerek lakik. Nem tudnék Neki hinni, és ez alapjában megrengetné a kapcsolatot, egyértelműen szakítanék.

2019. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

2


Nem a gyerekkel van baj, hanem az anyjával.


A legtöbb férfi szívesen nevelné maga a gyerekét, csak van ez a hülye gyakorlat, hogy 99%-ban akkor is a nő kapja a gyereket, ha a férfi is küzd érte.


Költözzön el az anya, a pasi meg hagy nevelje a gyerekét, ha akarja. Nem értem miért van több joga az anyának a gyereket nevelni, mint az apának. Ha egy gyerek már nem szopik, akkor ugyanannyira van szüksége az életébe egy apára, mint egy anyára.

2019. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfinak van egy saját háza, a nőnek meg albérletre sincs saját pénze, akkor már csak a gyerek érdekeire hivatkozva is a férfinak kellene ítélni a gyereket.
2019. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!