Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat egyedülálló anyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés
Adott egy nő,akinek gyereke van,de sohasem volt férjnél.Adott egy férfi,akinek nem a gyerek a közvetlen akadály,hanem a tudat,hogy ettől férfiatlan,ha ilyen kapcsolatba belemegy.Elvégre a gyerek nem az övé és talán úgy fogja érezni,hogy nem egyedülálló anyákkal kell kezdenie mivelhogy ő nem apa még.

2013. szept. 16. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Na ha mindenki így gondolná nekem soha nem lenne pasim! Az meg nem mundegy,hogy férjnél volt e vagy nem?
2013. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi van? Elnézést ezért a kifejezésért de akkor is miért nem lehet egyszerűen elfogadni azt a szegény gyereket, ha szereted az anyját és megpróbálsz rajtuk segíteni azzal te nem "férfiatlan", hanem épp ellenkezőleg épp ezzel mutatod ki a férfiasságod!
2013. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az adott férfi nem tudja elfogadni a gyereket ,mert nem az övé.Ha még nincs gyereke,akkor miért kellenen más felelőtlen férfi gyerekét nevelnie?!
2013. szept. 16. 18:07
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez amit előttem írtál, egy iszonyat tahó vélemény. Ha ez a hozzáállásod, akkor inkább kerüld el nagy ívben az ilyen kapcsolatot.

Az a szegény gyerek nem tehet róla hogy a szülei felelőtlenek voltak. Megérdemel egy apát, aki szereti az anyját és a sajátjaként neveli és szereti a gyereket. Vagy szerinted akinek hülye a vérszerinti apja, az nem érdemel meg egy szerető ép családot?

2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Illetve ha te vagy az anya, akkor kerüld el az ilyen görény fa$zkalapot, mert sosem lesztek boldogok VAGY a gyerek fog egész életében szenvedni és felnőttként akár lelki sérült is lehet, mert az ilyen ember mindig éreztetni fogja vele hogy felesleges, kussoljon és örüljön hogy megtűrik. Sajnos van olyan eset is ahol az anya önzően a férfi pártjára áll, na ez a legszomorúbb.
2013. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem okozok senkinek sérülést. Messzire kerülöm a gyerekes nőket. Érezzék át a felelősségük súlyát. Lehet inkább megérte volna várni egy kicsit.
2013. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7


Kifejtenéd bővebben!

2013. szept. 16. 22:04
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

#7 szived joga. Aki nem tudja elfogadni más gyerekét az inkább kerülje el, de ne keserítse meg az életét.

Habár meg nem tudom érteni, hogy vélekedhet így valaki, de legalább megmondod és nem titokban fúrod meg utálod a szegény gyereket. Kíváncsi lennék azért hány évesek vagytok, hogy ilyen nagy könnyedséggel ítélkeztek mások felett "érezzék át a.." blablabla. De nagy szavak. Ha veled fordulna elő, hogy kisgyerekesként elválsz, mit szólnál ha az új barátnőd nem tűrné meg a gyerekedet? És történetesen a volt feleséged új pasija sem. Akkor élnétek külön-külön egyedül, mert senkinek se kelletek ha van már egy (vagy több) gyereketek, vagy beadnátok a gyereket az intézetbe mert régen akartátok de mostmár zavar? Ha véletlenül lenne egy gyereked valakitől akivel nem akarsz együtt élni, akkor elvárnád hogy szentelje az életét a te gyerekednek mert nem birtál magaddal és teherbe ejtetted? Vagy_?

2013. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, ha szeretem azt a nőt, akkor egy gyerek nem akadály.
2013. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!