Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a párotok nőket nézeget és kommentel róluk a neten?

Figyelt kérdés
Ezek általában arról szólnak hogy más nőket dícsér, lehet akár magyar vagy valamilyen ismeretlen nő képe a neten, és leírják hogy kit d..nának stb. Fórumokon zajlanak nem közvetlenül az adott nőnek írják, hanem egymásnak a többi kommentelővel. Főleg top kategóriás nőkről van szó. Titeket az ilyesmi zavarna a párotoktól vagy szerintetek csak ártalmatlan időtöltés? Nem keltene kissebségi érzést bennetek vagy mindegy nektek?

2019. nov. 8. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

"Fórumokon, top kategóriás nőkről"...


Nem keltene kisebsségi érzést, ellenben erős szánalmas érzést váltana ki bennem, ha már elmúlt 20 az illető, arányosan gázabbnak érzem. Komolyan nincs jobb időtöltése, mint neten ezzel tölteni az időt?


De ismertem ilyet, akkor sem értettem ezt a viselkedést ha ott a húsvér nője akit dughatna is pl ehelyett..


Mentségükre szóljon, nem vagyunk egyformák, én elhiszem, hogy valakiket jobban leköt a szép női test, forma, mit az átlag.

2019. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valakit beirhatnal példának, h kik azok a top kategórias nők
2019. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!