Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavar, ha a párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, ha a párjának korábban volt egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban például vagy társkereső felületen megismert emberrel való egyéjszakás kalandra gondolok

Ez csak engem zavar vagy másokat is?



2019. okt. 29. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
ha no az illeto akkor zavarna
2019. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amennyiben minden ex és egyszeri alkalmas partner le van zárva.
2019. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elozo paromnak volt, zavart. A mostani tobb sraccal volt feltetelezem nem csak kapcsolatban, valamiert megsem izgat. Valahogy igy is jobban erzem a bizalmat vagy nem tudom, szoval nem foglalkoztat.
2019. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Mindenki tisztaappal indul egy új kapcsolatban
2019. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Le van zárva és férfi az illető, én vagyok az aki ezen rágódik magában, iszonyúan zavar, ő sose beszél róla, nem is beszéltek kb 3-4 éve egyikkel se, hiszen nem is ismerte őket... de mégis baromira idegesít és rossz érzés belegondolni
2019. okt. 29. 19:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak is volt.Engem nem zavar a múltja.
2019. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
3-4 ev...anyam. :D volt parommal a hazibulis felfarkalasa utan 1 honapoal jottunk ossze es egyutt voltunk masfel evig, es nem ez miatt lett vege. :D na az kicsit zavart, foleg hogy a csavot ismerem szemelyesen is. De 3-4 ev bakker..:D 3-as voltam.
2019. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát már rég volt neki, nem is ismert engem, de mégis zavar:(
2019. okt. 29. 19:42
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem onbizalmad nincs. Azt hiszed azok a tagok jobbak voltak valamiben. De megnyugtatlak, valszeg akkor veluk lenne, ha jobbak lennenek barmiben. Csak hogy lattassam mennyit szamit 3-4 ev, 4 eve en meg eletem elso szerelmevel kufircoltam, most mar eleg halvany kepek vannak meg belole. Szoval nyugi, szerintem fel sem ismerne oket kb. mar.
2019. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Savlekotő ***** válasza:
81%
Egy egy éjszakás zavar,de akivel pl 4 5 8 évig volt előtted és volt többször unga bunga nem csak egyszer az meg nem zavar? What?
2019. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!