Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom ennyire mohó és egészségtelen?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszik és az a baj, hogy szinte csak egészségtelen szemét minden, amit megeszik. Jól néz ki és nem látszik meg rajta, de egyrészt zavar, hogy nincs semmi önuralma, másrészt pedig komolyan aggódom amiatt, hogy később egészségügyi problémái lesznek. Úgy képzeljétek el egy napját, hogy például reggelire megiszik egy liter kakaót, két hot-dogot, és egy kisebb csomag kekszet. Ebédig nem bírja ki, addig mindenképp vesz csokit, sokszor egy tábla is lemegy. Ebédre szinte mindig valami gyorskaját eszik, például mekis kaját és utána mindig eszik desszertet. Vacsorára gyorskaját eszik, pizzát vagy sültkrumplit. Késő este pedig nassol. Emellett csak cukros üdítőket hajlandó inni. Ha felbontunk valami kekszet akkor tuti, hogy egyből elfogy az egész, nagyon gyorsan megeszi és nekem nem hagy belőle. Ha anyukámékhoz megyünk, akkor képes megenni az összes sütit, ami ott van. Egyre jobban idegesít, hogy ilyen. És hiába beszéltem vele erről, egyszerűen nincs önuralma. Próbálok egészségesebb ételeket főzni(a gyorskajánál pedig szinte minden egészségesebb), de annak az a következménye, hogy megeszi és utána ugyanúgy süt még sültkrumplit meg befal egy tábla csokit. Mit tudnék ezzel kezdeni?
2019. okt. 27. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmit. Az hogy nem döntöm literszamra a szart a testembe, az az alapveto intelligencia resze, sajnos a parod tul buta ahhoz, hogy ezt felfogja, agyat meg senkibe nem fogsz plantalni.
2019. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Nekem ez nagyon taszító.
2019. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
most még nem látszik meg rajta majd nézd meg pár év múlva.de ilyen kaják mellett nem lessz hosszú életű.és sok gyógyszert fog majd szedni,betegeskedni.de valóban buta az ilyen és hát nyirja is ki magát ezekkel ha ennyi agya van.
2019. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem túlzol és tényleg annyit eszik, amennyit írsz, akkor híznia kéne. Én inkább orvoshoz küldeném, mert egy csomó betegség állhat amögött, hogy ennyit és ilyen kajákat eszik és mégsem hízik.
2019. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.Ez engem is zavarna.Hány éves?Most még lehet,hogy nem hízik,de pár év múlva túlsúlyos lesz ha nem vigyáz magára.Ismerek ilyent.
2019. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az életmód tökéletes előkészítése a cukorbetegségnek főleg ha van rá hajlama is.

Illetve ez törvényszerű hogy az anyagcsere minnél idősebb vagy annál inkább lassulni fog.Nem hiába sok az elhízott 25-30+-os férfi.

Igen jogosan zavar.Mert félted őt.

Esetleg ha az étrendjét egyenlőre nem tudod megváltoztatni akkor talán rávenni egy kis sportolásara ?!

Akár közösen is legyen az bicajozás túrázás vagy csak egy sima kis rendszeres séta.

2019. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogosan. Hiába nem látszik kivülről (még), belül ez már dolgozik. Meg tök kiábrándító, ha valakinek nincs önkontrollja.
2019. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!