Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem érdeklem a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érdeklem a pasikat?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már hogy helyes vagyok, de a pasikat valahogy mégsem érdekelem.Szerintetek bennem lehet a hiba?
2010. júl. 18. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kicsit elérhetetlennek tűnsz,meg lehet kicsit fennt hordod az orrodat.vagy nem tudom,nem ismerlek
2010. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hordom fenn az orrom:)Teljesen közvetlen vagyok mindenkivel:)
2010. júl. 18. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen pasik azok akik nem foglalkoznak veled. De így látatlanba nem fog tudni neked semmit sem mondani, olyat kérdezz meg aki veled szemben áll és nem érdeke hogy mindenképpen jóba legyen veled.

Na ő majd igazat mond!

2010. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz mondani bármit is.

Lehet, hogy flegma vagy esetleg ronda.

Egyébként nem szokták mondani egy csajra, hogy helyes. Azt pasira mondják. Egy csaj lehet szép, csinos, gyönyörű stb...

2010. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs...akkor helyesbítek: szépnek tartanak.Amúgy meg nem vagyok flegma.Én sem bírom az olyan embereket akik beképzeltek.:)
2010. júl. 18. 10:34
 6/13 anonim ***** válasza:
De akkor kik tartanak szépnek? Mert ha mondták neked, akkor azokat biztosan érdekled.
2010. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

miért nem randizol akkor ezzel a sráccal?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__10..


(elmenjek prostihoz vagy ne kérdés. ugynaaz a problémája, mint neked).

2010. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi...de inkább kihagynám xD
2010. júl. 18. 11:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Úgy tűnik a saját hozzáállásomon kell változtatnom:)
2010. júl. 18. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Írd le magad külsőre és belsőre is. De legyél őszinte, így talán tudunk neked segíteni.
2010. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!