Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "szakítas" meg mielott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "szakítas" meg mielott sex is lett volna kinek fáj jobban? Mindig annak a rosszabb akivel szakítanak?

Figyelt kérdés

A srac is akart velem jarni de sok mas lanynak is kuld szívecskéket a facen, engem nemnagyon lajkol , szivecskeket se kuld , de ha felhozom a temat hogy zavar nem hajlando beszelni rola, ezert szakítok.


Kinek fáj jobban a szakítas? Azzal akivel szakitanak vagy az aki szakit.

Tobb eves kapcsolat de eggyikunknek mindig volt parja erézt nemnagyon jutottunk tobbre a kapcsolatunkban.


2019. nov. 8. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
És még szívecskéket se küld. Ezt a bunkót! Hát a pofám leszakad.
2019. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

pontosabban a kepeimet nem lajkolja, mas lanyoket viszont igen.

Termeszetesen rossszul esik. Neked 1es nem esne rosszul? És még sziveket is kuld,nekem pedig semmit!

2019. nov. 8. 22:45
 3/14 A kérdező kommentje:
A kerdesem az lenne h.kinek faj jobban a szakítaa ez esetben?
2019. nov. 8. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves vagy egyébként? 16?

Egy bizonyos kor felett ezek már egyáltalán nem számítanak, a legutóbbi barátnőm a 3 hónap alatt egyszer sem küldött, így én se neki. Nem csináltam ügyet belőle. Volt olyan barátnőm, aki meg küldözgette őket, annak viszonoztam. Adaptívan kell viselkedni, nem szabad több érzelmet mutatni a másiknál, és azt kell mondani, amit hallani akar. Ezekkel a pszichopata jellemvonásokkal elkerülhetők a nézeteltérések.


Amúgy annak rosszabb, akit kidobnak.


28F

2019. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szex előtt nincs kapcsolat, ergo szakítani se lehet.
2019. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez csak neked fog fájni, mert te belezúgtál. Ő nem szeret, neki csak egy punci vagy a sok között. Legfeljebb kicsit csalódott lesz, hogy egyszer nem tudott felpróbálni.
2019. nov. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

30vgyok. En elkoltoztem 100+ km valaszt el egymastól, ami rosszul esik az az hogy akar velem talalkozni de most nehez anyagi helyzetbe van, en sem allok jól koltozes stb.miatt, és más képeit lajkolja ,szives lajkok , az en kepeimet pedig nem .


Ezert ugy erzem nem vesz komolyan,

2019. nov. 9. 09:03
 8/14 A kérdező kommentje:

Tehát eddig úgy volt hogy talalkozunk újra, de nem tudom hogy ezek után mennyire vegyem komolyan vagy inkabb hagyjam az egeszet ??

Igen , rosszul esik , és az is zavar hogy ezek után nem tudom hogy megéri-e talalkozni vele vagy sem

2019. nov. 9. 09:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hagyd az egészet.

Néha eszébe jutsz, és akkor odabök egy lájkot, hogy örülj.

Én I nagyon szegény vagyok néha, de ha szeretek valakit, hát 100 km-et csak megoldom valahogy.

Ne írj még lájkolj semmit, egy hét alatt el fog felejteni

2019. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most kitorolte azokat a kepeit a facen amelyeket kommenteltek es szivecskeztek a csajok.


De nem irt semmit azota , várjak amíg õ ir vmit..?

2019. nov. 11. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!