Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki se veled se nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki se veled se nélküled kapcsolatban van? Működik? Hányszor kezdtétek újra? Jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én sajnos abban vagyok 3 éve.... az egész ugy kezdődött, hogy barátság extrákkal kapcsolatba léptünk, majd a fiú belém szeretett, ám neki volt már barátnője mellettem hozzáeszem. Végül szakitott a párjával miattam, akivel akkor már 7 éve együtt volt (34 éves a férfi).nos, akkor összejöttünk, de a pasas sajnos ugyanúgy folytatta a nőcsábász, drogos életmódját, aztán tavaly ilyenkor teherbe estem tőle, nyáron megszültem, azóta meg már mindennaposak a viták, a harcok egymással ... szüleim a kezdet kezdetén ellenezték ezt a kapcsolatot, mert a srác nálam 10 évvel idősebb, több vasat tart a tűzben, és nem egy "igazi kapcsolat" a miénk. Hát az a helyzet, hogy nekem mondhatta ezt a Jo isten is, én halálosan szerelmes voltam... egészen mostanáig, amikor a gyerekem már 4 hónapos és az apjával nem tudunk együttműködni, drogfüggő, csak az érdekli, legyen elég pénze a mai adag fűre, én meg totálisan kiábrándultam belőle. Undorító embernek tartom, aki miatt 23 évesen itt állok teljesen egyedül, egy 4 hónapos hasfájós csecsemővel...


Persze az enyém lehet, hogy csak egy extrém eset és a nagy többsége ezeknek a kapcsolatoknak happy end..

2019. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak voltam, azóta már okosabb vagyok ennél. 2 és fél évig ment a huzavona, meg se tudom számolni hány szakítással, nyilván egyik se oldotta meg az alapvető problémákat és pont ugyanolyan vége lett mindig. Azóta megtanultam, hogy ahol se veled se nélküled áll fenn, ott mindig a nélküled a megoldás. Akkor is, ha fáj maga az elszakadás.
2019. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy 6 évig. Dehogy működik! Épp attól se veled, se nélküled, hogy sosem fog működni. Annyira kár erre időt pazarolni, úgyis sz@r vége lesz, akkor nem mindegy, hogy fél év után vagy több év után?


Első, érdekes a sztorid és szomorú is. Nálunk is játszott a kábítószer..

2019. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban voltam 1,5 évig. Egy tanácsom van: MENEKÜLJ!!! Ne dőlj be a ,,Megvàltozom" dumànak, és társainak. Hidd el nem fog változni. Megcsalt? Még meg fog 1000-szer csalni. Bizalmatlan? 5 év múlva is az lesz az 50. szakítás után. Beleköt mindenbe? Még több mindenbe bele fog.

Én már azért köszöntem el, mert megundorodtam tőle teljesen. Attól amiket tett, ahogy beszélt velem, ahogy megváltozott, ahogy már elvesztettem a bizalmamat felé. Azóta újabb 1,5 év telt el, pár havonta mai napig ír nekem olyan célzásokkal, hogy bèküljünk ki. Nem kell ezekre reagálni, vagy olyat kell visszaírni neki amitől érzi, hogy leszarod őt. Velem is ezt csinálta. Szakítottunk, eltelt 2 hét, feloldott, találkoztunk, randi, kibèkültünk, 2 hónap múlva úgyis összevesztünk megint. Fogalmam sincs hányszor kezdtük "újra", de volt egy nagy húzàsa ami után nagyon csúnyán összevesztünk. És ez a kulcs. Így lehet a legjobban felejteni az exet. Meg kell gyűlölnöd, aztán majd ez enyhül, de arra kell emlékezned, hogy miért is lett az exed, nem arra, hogy miért jöttèl vele össze.

Jobb vagy rosszabb? Akkor lesz jó, ha megtanulod elengedni, és akkor lesz rossz ha hagyod, hogy "függő" legyèl, és ezt a másik fél pedig ki is használja. Sokan ismerik ezt a pszichológiai trükköt, szinte bármelyik embernèl el lehet azt érni, hogy a "függőd" legyen, ezekből lesz aztán a "se veled se nélküled" kapcsolat, ahol mindkét fèl ba szik össze-vissza, vagy legalább az egyik.

2019. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!