Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ugyanannyi időt akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ugyanannyi időt akartok együtt tölteni a párotokkal, mint ő veletek?

Figyelt kérdés

én többet, sokkal többre volna igényem



ha ilyen problémátok van vagy volt, hogy oldottátok meg, mégis mi rá a megoldás?



2019. nov. 9. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Mint a legtöbb nőnek, neki sincsenek hobbijai és ezért tőlem várja el, hogy a szórakoztató központ szerepét betöltsem. Ha a saját dolgaimmal, számos hobbim egyikével foglalkozom, látványosan nem tudja hova tenni magát és a nyakamra jár. Többször ajánlottam neki, hogy keressen valami hobbifélét, de számára vagy kötelességszerű dolgok vannak, vagy semmi. Köztes állapot nem létezik. A barátnőivel sem jár össze, mert harmincasként már eltávolodtak, a család, a gyerek köti le minden percüket és gondolatukat.

Azt viszont szereti éreztetni, hogy ha én jól érzem magam a hobbimmal, akkor tulajdonképp őt hanyagolom és ilyenkor mártírmódba kapcsol.

Na ezért mondta nagyapám mindig, hogy a boldog együttélés kulcsa a különélés.

2019. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van ilyen problémám,de úgy gondolom le kell kötnöm magam valamivel, nem lóghatok állandóan rajta, idővel talán még probléma is lenne. A lényeg, hogy az együtt töltött idő tartalmas és látom, hogy ő is jól érzi magát de nem csak ennyiről szól az élet.Ha tehetném én állandóan vele lennék.
2019. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is ez a helyzet, én gyakrabban igényelném, mint ő, megoldása nem nagyon lett, ill. az, hogy megtanultam már elfogadni ezt. Van saját életem, barátaim, hobbik amik lekötnek, ezekre koncentrálok, ha nem találkozunk, és igen, ezek közben is gyakran eszembe jut Ő, és néha rosszul esik, hogy úgy tűnik, talán neki nem vagyok olyan fontos, mint ő nekem, de ez elmúlik, ha együtt vagyunk, mert mindig bizonyítja, hogy igenis gondol rám, és szeret, és én is fontos vagyok. Egyszerűen Ő ilyen, gondolom ez többekre igaz lehet, mindenki más, mindenkinek más az igénye. De ha téged nagyon zavar, akkor próbáld meg megbeszélni vele, hátha.
2019. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
En szívesen vagyok párommal, de nálunk én a nő vagyok akinek több énidő kell(ene) néha veszekednem kell erte, de számomra ez fontos ! Van, hogy csak abban merül ki, fél napra elvonulok olvasni, vagy 3 napra lelépek :)
2019. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már igen, több a kompromisszum, nagyobb a harmónia köztünk. Eleinte nem így volt, ő férfiként sokkal több szabadságot igényelt.
2019. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nőként sokkal többet lennék vele, akár minden nap, neki kell a szabad tér. Eleinte zavart, azt hittem nem szeret, de rájöttem hogy sokkal jobb a kapcsolatunk ha nem találkozunk 1-2 napig, mintha a nyakán csüngenék nonstop. Kell a "me-time", a saját hobbi, érdeklődési kör.
2019. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!