Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gondolom hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolom hogy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Jelenleg messze vagyunk egymástól a párommal, 3 hónapja. Azóta nem találkoztunk, de valami nem stimmel úgy érzem. Egyetemre jár és dolgozik, tudom hogy elfoglalt, de szerintem van valakije. Egy hónapja nem is említi a szexet... ez előtte nem így volt. Mondja hogy szeret és beszél a jövőről. Mégis valami nem stimmel. Nektek ez nem lenne gyanús? Egyébként mivel az előző párom csalt... lehet gyanakvóbb vagyok mint kellene, de már nem tudom mit gondoljak. Szerintetek? 36 éves a párom, ő a férfi, én 28.
2019. nov. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebbol h azt irod h valami nem stimmel ,nehez megallapitani...
2019. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Savlekotő ***** válasza:
54%
36 évesen még egyetemista? Ahol meg teljes egy hónapja szoba se kerül a szex az kuka.. Ott van szex mással.
2019. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja nem tudtok talizni vagy nem jön össze? Nem mindegy
2019. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!