Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miért nincs barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs barátom? Külsőleg rendben vagyok, rúgy gondolom belsőleg is, sok barát vesz körül, de már nagyon vagyom egy barátra.

Figyelt kérdés

Mindenhol csak párokat látni, engem meg mintha észre sem vennének a pasik. Pedig ápolt vagyok, adok magamra, nem pattanásos az arcom, nincs busmann szemöldököm, nem vagyok 100 kiló (a csípőm mondjuk széles, de hát ez csak nem kizáró tényező?!), szép az arcom, hajam, nem kiemelkedően gyönyörű, de átlagosan szép.

A lábaim görbék kissé (de erre sem gondolnám hogy annyira nagy kizáró tényező lenne). A fogsorom se teljesen egyenes, de legalább tiszta.

Segítőkész vagyok, barátságos, nyitott, érdeklődő, jóindulatú. Emellett kissé lobbanékony, de sohasem sértődékeny, és könnyen megbocsátok.

Sokat vagyok társaságban is (nem disco-s)

Miért nem figyelnek fel rám a fiúk? Miért csak barátként kellek mindenkinek?

Szerintetek hol a hibám?

18L


2011. jún. 15. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te nem veszed észre azokat, akik közelednének esetleg feléd? vagy nem vagy túl válogatós?:D
2011. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én sem értem :-) Lehet az a baj hogy nem hívod fel magadra a figyelmet,hanem csak elvagy magadnak.

Ha pasik nem mozdulnak ösztökélni kel kicsit őket,beindítani a kémiát,női csábítások.

2011. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rakj fel magadról képet vagy privátban küld el nekem a linkjét, úgy többet tudok mondani.

Általában ha egy lány jól néz ki akkor bepróbálkoznak nála a fiúk. Persze lehet hogy olyan a társaság is hogy nem akarnak vagy nem mernek próbálkozni.

20F

2011. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogy "átlagosan szép" vagy.

Minden amit írsz olyan se túl jó, se túl rossz... olyan átlagos.

Valószínűleg a viselkedésed is ilyen átlagos, vagy épp semleges.

A pasik szeretik, ha valami megfogja őket a lányban... nem szeretik az "átlagost".

Kinek kell egy átlagos valami?


Szóval ha visszahúzódó típus vagy, akkor legyél extrémen szégyellős és titokzatos... a titkok vonzák a pasikat.


Ha társasági lény vagy, akkor legyél extrémen vagány. Hülyülj a pasikkal, incselkedj velük, flörtölj velük, légy kihívó... de persze csak a felszínen, amikor már közelednek akkor legyél önmagad és ne engedj nekik... érd el, hogy hódítsanak meg.


De ne legyél a kettő között... Vannak dolgok amikben jó az aranyközépút, de szerintem ez nem az.


"Segítőkész vagyok, barátságos, nyitott, érdeklődő, jóindulatú"

Ezek jó tulajdonságok, de nem lényegesek egy pasi becserkészésében.

Ilyen jelzőket próbálj sorolni magadról: Szexi vagyok, vonzó, csábító, könnyen és pillanatok alatt teremtek kapcsolatot, olvasok a férfiak gondolataiban, tudom mitől döglik a légy... stb.

Ezek mennek?!

2011. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen típus, én is ilyen voltam régebben. Ez olyan, hogy annyira jóban vannak vele a fiúk, szinte mintha egy lenne közülük, hát ilyenkor persze, hogy nem lányként tekintenek rá! Ne a barátaid között keress magadnak párt!

Ha sokat vagy társaságban, ismerkedj másokkal, nekem is régebben az volt a probléma, hogy ha el is jártam bulizni, mindig ugyanazzal a társasággal, és mi magunk jól el is voltunk, nem ismerkedtünk senkivel.

Aztán, hogy fölköltöztem Pestre, és új embereket ismertem meg, egész más lett.

Mára meg már megtaláltam az igazit. És igen, azok a fiú haverjaim, akik még csak véletlenül sem tekintettek rám úgy, mint egy lányra...hát még mindig nem. De továbbra is a legjobb barátaim.

2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Módosítanám, amit az első írt: nem lehet, hanem biztos h túl válogatós vagy. Ne csak a legjóképűbb pasikat vedd észre, mert a többi lánynak is ők kellenek, így nagy a konkurencia, és kevés az esély, h pont téged választanak.
2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy nem adsz flört jeleket, nem mutatod ki ha tetszik neked valaki, nem közeledsz hozzá, így meg nehezen lesz valakid.

21f

2011. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyet értek a fentiekkel, amúgy a mai világban már nem ciki ha a nő kezdeményez persze minden nő azt szeretné hogy udvaroljanak is neki de jelet azt még attól szabad adni, ha valaki kedvesebb a számodra nevess rá többet vagy szervezz vele programot. Egy kapcsolatot sem lehet úgy várni mint a sült galambot.
2011. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!