Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudok szakitani vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szakitani vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1 eve vagyunk egyutt a baratnommel. Neha mar nem erzem magam vele jol. Sok aprosagrol van szo, de kisse megmergezik a hetkoznapokat. Nagyon sertodekenyen, mar alig lehet neki mondani barmit is anelkul, hogy ne vagna pofakat, vagy sertodne meg. En mar ezen a kelletenel is jobban felhuzom magam, mert amikor ez mar a 134. alkalom nem vagyok tul turelmes. Eleg kenyes, sokat panaszkodik. Tudom, minek eroltetem vele, viszont nagyon torodo es nagyon szeret is, ami valahol nagy szo a mai vilagban. Eleg sok a “kozos” dolgunk, egyutt is lakunk, nem tudok tole megvalni. Van hogy eldontom szakitok, de mikor este melle fekszek atolelem, es megis jo erzessel tolt el. Nem vagyok tarsfuggo, eleg jo vonasaim vannak, hamar talalnek csajt, nem ettol felek, egyszeruen keotelen vagyok neki megmondani.

2019. nov. 11. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én adnék neki egy esélyt, ha tényleg szeretném.

Elmondanám neki őszintén, hogy nagyon zavar a viselkedése, és hogy emiatt már a szakításon gondolkodom. De nem teszed még, mert igazából azt szeretnéd, ha ebben a sértődés dologban változtatna.

Szerintem ha számítasz neki, magába száll.

2019. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki. Persze azt is ha en velem gondja van mondja el micsoda, nem fogok struccpolitikat folytatni. De sajnos nala szerintem ez gyerekkori, fiatalkori dolgok. Nem volt egyszeru elete. Es reflexbol mindent tamadasnak hisz.
2019. nov. 11. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor csak a terápia tud rajta segíteni, hogy feldolgozza azt. Valamilyen szinten majdnem minden embernek van valami problémája a gyerekkorából, csak valakinek enyhébb, élhetőbb szinten, valakinek meg már komolyabb szinten, ami segítségre szorul.


Kérdezted már tőle, hogy nem akarja-e szakemberrel átbeszélni a dolgot? Pszichológus nem orvos, nem írhat fel gyógyszert, szóval ettől nem kell tartani.

2019. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!