Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex gondok a kapcsolatomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gondok a kapcsolatomban, de szakítani nem akarok semmiképpen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg az elején leszögezném, hogy a szakítás nem opció. Mindennél jobban szeretem a barátomat, elképesztően szerelmes vagyok belé és vonzódok hozzá.

A kapcsolatunk szerintem fantasztikus, nagyon kedves velem, törődő, figyelmes, sok programot csinálunk együtt, folyton puszilgat, bókol, szeretget.

1 éve vagyunk amúgy együtt, de még mindketten otthon lakunk a szülőknél, ettől függetlenül heti 5-6 alkalommal találkozunk. (22 évesek vagyunk)

A baj az ágyban van. Én napi szinten szeretnék szexelni, vagy legalább heti 4-5 alkalommal, akkor is kiadósat. Ezzel ellenben vele heti 2-3 szex van, az is rövid ideig, mert egyszerűen túl hamar elmegy. Csinálja a kihúzós, rászorító módszert amivel tudja késleltetni, de így nyilván nem túl élvezetes...

Sosem bírja sokáig, utána persze mindig befejez engem is, de így nincs sok élvezet benne. Rengetegszer színleltem orgazmust is, mert tudom, hogy ha szóvá teszem hogy nekem ennyi nem elég, akkor minden önbizalmát lerombolom és feszült lesz, ami szintén nem segít a szex gondokban.


Tényleg nem akarok szakítani. De nem tudom ezt hogyan vessem fel, hogyan változtassak a dolgokon anélkül, hogy őt megbántanám.


Mikor összejöttünk is nagyon hamar elment, akkor alig bírta 1-2 percig (első bnője vagyok), azóta ez nagyon sokat javult és mindig mondom is neki, hogy mennyire jó, mennyire ügyes, mennyit fejlődött stb.


2019. okt. 10. 13:45
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
93%
Vagy fejlődik vagy megfogod csalni előbb-utóbb, ha neked nagyobbak a vágyaid. Egy kapcsolatnak a szexben is működnie kell különben csak a szerelem egyszer kifog hunyni belőled iránta...
2019. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Soha nem csalnám meg. Ebben nőttem fel, anyukámat egész gyerekkoromban csalták, évente jöttek-mentek nála a kapcsolatok és rosszul vagyok ettől.

Én vele szeretnék maradni, ha jövőhéten megkérné a kezemet is igent mondanék mert tudom, hogy képes a javulásra (hisz bizonyította már számtalan területen a kapcsolatunkban), csak nem tudom ezt a témát hogyan mondhatnám el neki.

Tényleg fejlődőképes, eleinte nem volt ennyire figyelmes, nem volt ennyire odaadó, 1-2 alkalommal kellett elmondanom, hogy én miket szeretek azóta töretlenül a kedvemben akar járni.

Csak azt a témát nyilván könnyebb volt átbeszélni, mint ezt...

2019. okt. 10. 13:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsd ki szájjal, aztán játszon veled, izgasson hosszan. Ha nem áll fel közben magától akkor ismét vesd be magad és a második menet már jó eséllyel hosszabb (kielégítőbb lesz). Ha ekkor is elmegy idő előtt...előbb utóbb rá megy a kapcsolatotok.
2019. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
100%
2. menet nem megy neki? Mert, azért akkor tovább bírná. Vagy, ha nem akar másodikat te akarj és mássz rá. Most írhatnám, hogy töketlen egy gyerek lehet, de nem , mert nem ismerem csak amit írsz róla. Ha nem csalod meg semmikép, akkor beletörődsz és majd lehet benned is kiég a vágy. Bár ezt nem ajánlom ilyen fiatalon. Nem mindenki születik csődörnek te most egy ilyent fogtál ki, alakítsd valahogy ha nem tetszik a teljesítménye, legyél őszinte vele és mondd el neked ez nem elég.
2019. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem csődör... én sem vagyok egy lepedő akrobata. De az a szeretet, amit ad, az mindenért kárpótol. Tegnap amúgy pont ezt csináltam, amit írtatok, délelőtt szexeltünk egyet, az amúgy meglepően jó volt, utána este is rámásztam és az is jó volt.

Ez lehet a kulcsa? Próbáljak többet kezdeményezni, és a sikerélmény neki is pozitív fejlődést vált ki? Nem akarok egy nimfo p*csának se tűnni, és nem akarom kimeríteni őt a végletekig, de tegnap is azt láttam rajta, hogy örült, hogy sikerült két jó menetet letolnunk.

2019. okt. 10. 14:01
 6/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Persze mássz rá többször és akkor megjön hozzá majd a kedve.
2019. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele őszintén erről. Az semmiképp sem jó ha magadba folytod. Ha fejlődőképes akkor lehet nem ez a vége, tud még javulni.
2019. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az együttlét után próbáld meg ismét felhúzni.A második menet hosszabban szokott tartani.
2019. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Az én válaszom demotiváló lesz! Szerintem hülye vagy, ha hozzámész! Ennek több oka van.


Egy eleve nem megy a szex, a szex pedig lényeges elem egy kapcsolatban. Most azt mondod oké, javul megyeget, de egy év múlva honnét fogod tudni mi lesz?


Első barátnője vagy, nem élte ki magát, nem volt több partnere ami előbb utóbb azt fogja eredményezni, hogy kacsingatni fog más lányok fele vagy nyíltan ki mondja hogy bocs vége. Most még nem, mert ezt mondja!


A másik nagy baj nem is a korotokkal van, hanem, hogy a szülőkkel éltek! Nincs semmitek, amiben közös jövőt lehetne alapítani! És rosszul fog esni, de ennek nem egy év után kellene lennie! Hiába vagy vele heti 5-6 napot, nem tudhatjuk mennyit vagy vele, de őszintén nem is érdekel. Lakva ismered meg a másikat.


Ha a gyerekem lennél megmondom őszintén zavarna, ha a pároddal heti 5-6 napot lennél, de azért otthon laksz és nem csinálsz jóformán semmit. Persze szintén nem tudhatjuk, hogy dolgozol-e teszel-e hozzá a családod mindennapi életéhez, tehermentesítés céljából akár 10-20-30 ezer forintot!


Részemről ennek a kezedet megkéri dolog ellen rengeteg ellenérv szól! Sajnálom ez az én meglátásom. Nem kérem, hogy bárki vélemenye alapján dönts itt, de 22 éves létedre gondolkodj el!

2019. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

16 éves korom óta dolgozok, laktam már külön majdnem egy évet az előző párommal, aminek azért lett vége, mert agresszív volt velem és egy idő után nem csak ordibált, hanem megrángatott, szorongatott stb. Az elköltözés nem lesz gond számomra, én már függetlenednék, de eddig egyedül nem akartam költözni, vele meg elsietni nem akartam.

A volt párommal 2hónap után költöztem, a mostanival meg is beszéltük, hogy nem sietünk sehova. Ismerem őt amúgy kapcsolat előttről is, ugyanis 13 éves korunk óta barátok voltunk.


Amióta ismerem sosem volt egy csajozógép. Félénk, visszahúzódó. Én pedig világéletemben komoly kapcsolatot akartam, nem összevissza kefélni.

Igenis hozzámennék. Ismerem már ezer éve, sosem bántott, sosem akart rosszat. Vannak céljai, hobbijai, akar tanulni és ő is dolgozik.

Nyilván nem most azonnal, az csak képletes duma volt, hisz ő se fog megkérni jövőhéten. De az életemet vele eltudom képzelni, hiába van néha gond a szexben.


Édesanyám az exemmel ellenezte a kapcsolatot, mindig mondta, hogy nem hozzám való, rendszeresen volt hogy családi ebédeken is ordibált velem a srác, anyám meg kérlelt, hogy költözzek tőle haza. Igaza is lett.

A mostani páromat szereti, támogat minket, azt mondta, hogy egy remek fiú. Minden ismerősöm és rokonom így van ezzel, ahogy nála is.


Tudom, fiatalon nagy szavak ezek, de nem mindenki olyan mint a mai generáció. Én hiszem, hogy a problémákat megoldani, javítani kell, nem eldobni a kapcsolatot. És benne is látom a küzdeni akarást, hogy jobb akar lenni mindig.


Elfogadom a véleményed, remélem nem lesz igazad és x év múlva ez a probléma már nem lesz jelen. Persze mindig lesz valami apróság, hisz két különböző ember vagyunk, de eddig is mindent megoldottunk higgadtan, kompromisszumokkal. Ezután is erre törekednék.

2019. okt. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!