Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel senki?

Figyelt kérdés

Normális vagyok, átlagos kinézettel. Kultúráltan viselkedem és tanult is vagyok.

A párkapcsolataimban mégis azt tapasztaltam, hogy közterületen nem igazán voltam felvállalva. Ez alatt pl arra gondolok, hogy kézenfogva nem járt velem senki, de még csak velem egyvonalban sem, inkább lemaradva vagy előttem haladva. Ezen férfiak közül volt, aki bemutatott a családjának, barátainak, de emellett is úgy éreztem, hogy nem vagyok felvállalva.


Mellettem más nőkkel chateltek, követtek...stb.


36N



2019. nov. 12. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

> Kultúráltan viselkedem és tanult is vagyok.

Kulturáltan*

2019. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Mi a tipped erre? Mit mondtak róla? Ha semmit, akkor lehet az a baj, hogy nem beszélgettél:) Esetleg néma vagy.
2019. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

"Mellettem más nőkkel chateltek, követtek...stb."


Ezért.Vártak egy jobb lehetőségre, még az utcán is.36 évesen nem kéne olyan nehéznek lenni, hogy erre magadtól is rájöjj.

2019. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelnék, hogy ha másokkal chateltek, akkor ezek a férfiak amúgy sem voltak neked valók. Egy könnycseppet sem hullajtanék ilyenekért.
2019. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#2 Minden nap több üzenetet is küldök/küldtem az akktuálus páromnak. Hívtam is őket. Persze, ha hívom, akkor nem vették fel vagy lerázóak voltak. Csak akkor lehetett velük telefonálni, ha ők hívtak engem, de akkor az nem zavarta őket, hogy esetleg zavarnak. Mert pl.: dolgozom (én is).
2019. nov. 12. 08:35
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Rossz faszikat fogtal ki..szerintem ennyi.
2019. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet hogy valamit nem tudtál megadni nekik?

Nincs amúgy kisebbségi komplexusod egy kicsit?

2019. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azt lesik folyton, hogy mikor akad egy jobb lehetőség. És mindig mindenkinél van jobb. Ne vedd magadra.
2019. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%

Hát akkor mégis csak a külsőddel van valami gond..egy gyönyörű nőt azonnal mindenkinek mutogatni akarnak a férfiak,baártoknak,közösségi oldalon,utcán,családnak.

Nekem pl mindig az volt,hogy nyaggattak mikor lesz már közös képünk,rakjam ki őt azonnal facebookra...be akar mutatni minden haverjának,egy pillanatra nem engedi el a kezem stb..

Azt mondom,ha csak szimplán nem figyelsz külsődre akkor menj fodrászhoz,pilláshoz,körmös,vegyél divatos ruhákat,sportolj. Ha arcoddal van baj akkor plasztika. Ha ezeket nem akarod akkor meg keress olyan pasit aki látszólag sokkal "rosszabb" külsőleg ,mint te és akkor talán ő meg fog becsülni és örülni fog ,hogy ilyen barátnője van mint te.

Hidd el,olyan nincs hogy egy pasi akinek tetszel nem akarna kézen fogva veled sétlálni,vagy felvállnai.

Amúgy még annyi,hogy ismertem egy lányt iszonyúan el volt hízva és emellett nagyon igénytelen is volt,tehát szakadt ruhák,ő mesélt iylenekt,hogy ezzel a pasival jár de nem vállalja őt fel..neki volt mindig ilyen problémája...

2019. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, te nem nő vagy szerintem :D
2019. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!