Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt folyton?

Figyelt kérdés

Bármit teszek, nem jó neki. Mindenért engem hibáztat, amiről nem is tehetek. Egyszer meg is pofozott. Máskor meg mondja, hogy szeret, ölelget, dicsér. De akkor miért bánt? Lehet, valójában nem szeret?

L/23


2019. nov. 12. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Beteg gyökér. Menekülj az ilyentől, csak rosszabb lesz!

35f

2019. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre fog tenni, valami nem százas nála. Az exem is ilyen volt nőben részben, semmi jó nem lett belőle csak még sokkal sokkal rosszabb. És így h megpofozott pláne hagynod kéne.
2019. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Menekülj!
2019. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért bánt, mert megteheti veled. Hagyod magad. Miért vsgy ilyennel? Azonnal lépj le, és keress fel egy pszichológust, mert egy egészséges önértékelésű ember egyből menekül az ilyenekről. Komolyan mondom.
2019. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 he84 ***** válasza:
100%
Egyetértek a többi válaszolóval. Hagyd ott mielőbb, mert ez már nem lesz jobb.
2019. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elején pedig nem volt ilyen. Azért is szerettem bele. Nagyon magam alatt voltam mikor megismerkedtünk, és sokat segített, akkor még teljesen más volt. Aztán összejöttünk, és akkor kezdett ilyen lenni. De mindig bizonygatja, hogy szeret, és ha elveszít vagy elhagyom akkor inkább öngyilkos lesz. Kérdeztem, akkor miért bánt ha szeret? Azt mondta, mert én provokálom ki.
2019. nov. 12. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez mikor történt? Mi történt?

Furcsa, hogy egyes férfiak szerint normális a verekedés, és nem az ő hibája, hogy indulatkezelési problémái vannak, hanem a másik hibája, mert provokálta, és ezt az áldozat általában el is hiszi.

2019. nov. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzlemi zsaroló, áldozat hibáztató... Gennyes féreg az ilyen. Nem lesz öngyilkos, csak így akar magához láncolni. Tönkreteszi az életed az ilyen ember, ha hagyod magad.
2019. nov. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Évről évre rosszabb lesz. Gondolom többeknek van ilyen az ismerős körében, max nemtud róla. Szenvedésé a jövő ha vele maradsz.
2019. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Amikor majd agyon is ver, azt is te provokálod ki? Ez a válasz majd akkor is válasz lesz és megnyugtat a tudat hogy a te hibádból ver szét?? Pont a napokban van ilyenről egy példa. Ne ess abba a hibába, ne várd meg mig bedurvul a helyzet. Nem minden férfi pofoz meg, akkor se ha kiprovokálod! Vegyél egy mély levegőt, és hagyd el, de nagyon gyorsan. Kitartás, menni fog. Érzelmi zsarolásra meg ne figyelj, most őszintén... vagy neked lesz bajod, vagy neki. Ezek után nem is érdekelne ha megtenné, legyél akkor önző és magadat mentsd.
2019. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!