Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért 'bánt' a barátom folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 'bánt' a barátom folyton?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, meg mégegy hónappal előtte "kavartunk ", tulajdonképpen úgy viselkedünk mint akik együtt vannak, csak épp nem mondtuk ki. Összesen 4 éve ismerem, mindketten 18 évesek vagyunk.


Szóval az van, hogy van egy lány, aki nyomult rá 3 évig, de a barátomnak nem jött be, nem lett köztük semmi.

És ez az én párom folyton elereszt olyan 'vicceket' ,hogy inkább lenne azzal a csajjal, ő a kis szerelme, bejön neki... ha bárki hímnemű ismerősömre akár csak ráköszönök, már jön az, hogy jó oké, akkor inkább járjak vele, jöjjünk össze, milyen jól mutatnánk együtt. Amikor nálam van, mindig azzal ' poénkodik' , hogy tuti zavar, mert már jönne a másik pasim, dugóscimborám... Meg folyton azzal jön, hogy reméli nem csalom meg. Ma is látott valami idióta képet facebookon, hogy a csajok nagyobb valószínűséggel csalják meg a párjukat ovuláció alatt. Na ezt a képet is elküldte nekem annyi kiegészítéssel, hogy reméli eddig még nem ovuláltam.


Próbáltam már beszélni vele szépen, kevésbé szépen, egyenesen, utalva rá, semmi foganatja. Mondtam már ezt így konkrétan is, hogy bánt ezzel. Letudta annyival, hogy bocsi, de néhány óra múlva ugyanez volt. Az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen csak ilyen, nem érzi, hol a határ. De akkor legalább azután odafigyelne, hogy külön fel is hívtam rá a figyelmét. Mert azt mondja , szeret.

És azt hiszem, én is szerte őt, de nagyon meg tud bántani ezzel, komolyan, néha órákig bőgök miatta. Pedig okot sem adtam soha se neki se másnak féltékenységre.


Ha bárkinek van meglátása, tanácsa, véleménye, várom, sőt kérem, írja le.


Köszi, és bocsi a regényért, de olyan jól esett leírni.



2014. nov. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolytalan, gyerekes még.
2014. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2014. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyerekes igen..csak akkor gáz ha valaki húszon akár hány évesen csinálja ezt mint az én barátom exbarátom..
2014. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyerekes és féltékeny
2014. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak poénkodik. De valami nagyon szarok a poénjai... :D
2014. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 20:15

Pont erre gondoltam, az én egyik exem dettó ugyanezt csinálta, és ő is 24 volt. (Azt nagy érett komoly embernek állította be magát, közben folyton ilyen poénjai voltak :S)

2014. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint az exem és a haverja (pedig 23-27 évesek voltak). Gyerekes viselkedés szerintem.

Nálunk, mint kiderült tényleg csajozott mellettem a pasim. Az ilyen nekem már tuti repülne.

2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!