Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha kezdettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha kezdettől fogva nem bízom a férfiban?

Figyelt kérdés
Soha nem adott okot arra, hogy ne bízzak benne, de én még is az első randitól kezdve gyanúsan tekintek rá és azon agyalok mikor ver át. Elmondtam ezt neki is, azt mondta magamban kellene rendet raknom és nem mindent túlagyalni. A családom, barátaim azt mondják semmi baj nincs vele, nyugodtan megbízhatnék benne, de nem megy. Korábbi kapcsolataimban naiv voltam, becsaptak, hazudtak, megcsaltak . Most átestem a ló másik oldalára és hiába normális a férfi nem bízok benne. Mit tegyek?
2019. nov. 13. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Hogy buta vagy, és jobbat érdemel a srác.
2019. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem verbális kommunikáció. Az ember gesztusaiból, beszédstílusából, hanglejtéséből stb. sok mindent ki lehet olvasni, meg sok köze van hozzá, ki lesz szimpatikus, meg ki nem.


Ilyenkor érdemes a megérzésekre hallgatni, hiszen nem véletlenül ilyenek a benyomásaid. A családod szava maximum akkor mérvadó, ha legalább annyi időt töltöttek az illetővel, mint te magad.

2019. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
kettyós vagy. :)
2019. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Megegy no aki a sajat lelki nyomorat vetiti ki a mit sem sejto palira. :)
2019. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Okos vagy. Nem szabad férfiban bízni. Maguk mondják. Hallgass rájuk.
2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Mert a nők aztán megbízhatóbbak :D
2019. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez voltam én az előző párkapcsolatomban, (kb. mintha Én írtam volna ki) hogy valahogy a kezdettől fogva volt bennem valami rossz érzet vele kapcsolatban. Már a legelső randin, pedig szimpatikus volt, akkor még. De utána kiderült az "igazi" jelleme. Később már voltak gyanús jelek is, félrelépésre utalók is. Annyi a különbség, hogy nekem előtte még nem volt barátom, ő volt az első. Azóta már kidobott. :/ Tehát bejött a megérzésem vele kapcsolatban, hogy itt valami nem fog jól elsülni, de akkor még azt hittem, hogy ezt csak én beszélem be magamnak, de nem így alakult sajnos.
2019. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Valami oka volt, hogy félrelépett a barátod utolsó. Ne higgyétek azt, hogy lyuk van a lábatok közt, már hanyatt esik mindenki és ti lesztek a Univerzum közepe. Ennél többről szól a dolog. Persze szép és jó, ha van egód, de nem árt néha magadba nézni.
2019. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

:D

Ja, ja. Annak is van valami oka, hogy ekkora egy suttyó lettél. Mami nem szeretett téged igaz? Azért támadsz a nőkre rögtön. Jaj te szegény, ne aggódj pszichológus még segíthet rajtad. :) Attól nem kell félned, hogy még egy nő átver, mert kötve hiszem, hogy kellenél bárkinek is. :)

És most pedig szerintem jobb, ha elkotródsz ettől a kérdéstől és nem zaklatod se a kérdezőt, se a női válaszolókat.


Kérdező, az idő fogja csak megmondani. Szerintem a megérzések nem csalnak, de simán lehet, hogy az előző rosszul sikerült párkapcsolataidat vetíted rá. Járj mindig nyitott szemmel, az nem árthat.

2019. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak az igazság szólt belőlem és az igazság néha fáj. :) Sokszor az életben sem azt kapod meg amire vágysz. Ha az interneten azt várod, hogy mint egy lelki feltöltődés szívd magadba a valóságtól elrugaszkodott valótlan tévképzetet magadról, akkor a gyk nem a te oldalad. A tinder a neked való. A sok kangörcsös üzenetei akik nem ismernek és látatlanban agyondicsérnek, mert áll a pöckös.

De jóvan.. Te vagy az egy az EGYETLEN. Te vagy az alfa és omega. Te vagy a legszebb tündérbogár, kiscsillag, királylány. Remélem segítettem és az egód a nőknél megszokott fellegekbe került újra. Te PFFFFFFFFFFFFFFFFFFF.... :D

2019. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!