Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha egy felnőtt férfiban nincs meg az önzetlenségre való képesség?

Figyelt kérdés

Párom 47 éves,szeret engem,mégis mindig azt nézi neki hogyan jó.Oda megyünk csak ahova ő is akarja,azt vesszük meg amit ő is akar

Ha más kikapcsolódást javaslok,meghallgatja én mit szeretnék,de nem veszi figyelembe.Mindig valamilyen kifogást talál.

Ha szeretnék valami női dolgot ami nekem fontos megvenni,még véletlenül sem érdekli,nem költ rá.Ha szeretném meg kell vennem magamnak.

Még apró ajándékok sincsenek.

Szeretjük egymást de nagyon zavar hogy ilyen.

Nem tudom szakítsak-e vele emiatt,vagy más férfiak is hasonlóan gondolkoznak?


2016. szept. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A legsikeresebb emberekből csírájában hiányzik ez: Soros, Ecclestone, Gates, Turner, "Rócsildék" meg a többi bandita max akkor jótékonykodnak, ha épp ezzel növelhetik a népszerűségüket, reklámozhatnak vagy "befektetnek" vele.
2016. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én párom nem is sikeres.Nincs ambíciója,nem dolgozik sokat,ezért nem is keres sokat.Futni szokott rendszeresen,ennyi hobbija van.
2016. szept. 7. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj.
2016. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is keres sokat,akkor ne várd,hogy ő fedezze a dolgaidat.Neked is van munkahelyed.
2016. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!