Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pofon elcsattan de duh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pofon elcsattan de duh nincs benne akkor az minek szamit?

Figyelt kérdés
Parom leultetett a szekre majd egy felmosollyal megpofozott.nem volt olyan nagy,de nem is kicsi.de duh nem volt benne.azt mondta a viselkedesemert kaptam
2019. nov. 13. 13:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
99%
Dicséretnek bameg...
2019. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mar ugy ertem hogy igy hogy duh nincs,lehet hogy csak viccnek szanta vagy valami egyebnek
2019. nov. 13. 13:16
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak kamu?
2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
13%

Fétis.

Láttad a Szürke 50 árnyalata című filmet?

2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A fetisben van valami.valoszonuleg akkor az volt
2019. nov. 13. 13:25
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lehet viccnek szánni egy pofont?!

Még a fétisben sem vicc, ráadásul ott megbeszélik, hogy mi megengedett.

Kész, kiégtem. Lehet a helyedben én élből visszavágtam volna.

2019. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom, hogy enyhítő körülmény-e, hogy nincs benne düh. (Mert a szavaidból úgy veszem ki, neked az.)

Ha indulatból üt meg, akkor nem tudja kezelni az érzelmeit, ami problémás. De ha előre megfontoltan, hogy megtanuld, hogy hol a helyed. Hát nem tudom. Számomra igencsak elgondolkodtató lenne, hogy hogy is állunk a kapcsolatban egymáshoz képest, és le szeretném-e élni a hátralevő életem a "párom" alárendeltjeként.

2019. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
O alapvetoen is igy gondolja hogy a nok es a ferfiak nem egyenlok.Hogy mi nem vagyunk egyenloek.azert fura ez nekem mert en eddig mindig egyenlo kapcsolatokban eltem.
2019. nov. 13. 13:38
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Viccnek szánta, persze. Normális vagy, kérdező?

Azonnal rugd ki ezt a vadbarmot.

2019. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az lenne a normális, hogy fèrfi ès nő egyenlő. Ez nem fètis, van valamilyen szemèlyisèg zavara. Ha jót akarsz magadnak, akkor otthagyod.
2019. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!