Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő állítólag nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő állítólag nem akar kapcsolatot, akkor miért fogadja el az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Nyugodtan visszautasíthatná nem? Meg eleve nem akarna találkozni sem!
2019. nov. 13. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem mondta, hogy a pénzed nem kell, csak TE nem :D Hihihihih
2019. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Minek veszel neki ajandekot ha megmondta h nem akar toled kapcsolatot ? Ha valaki palimadar modon kolti ra a penzt hulye lenne elutasitani
2019. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Az ajándék azért jól esik neki. :D
2019. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tudtam,hogy ilyen válaszok lesznek,de tudni kell,hogy a hölgy elég karakán,mert ismerem (együtt éltem vele 6 évig) ha ő azt mondja valakinek,hogy kérlek ne adj semmit és ne írj,ne gyere.. azt ő komolyan is gondolja! Na meg nem egy szegény nőről besuélünk mert én csórobb vagyok tőle! Na meg nyugodtan ellökhetne amikor megcsókolom. Szerintem még ő se tudja,hogy mit akar!
2019. nov. 13. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Játszik veled, ennyi...
2019. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
kicsit meg kellen razni a holgyet, hogy ebredjen fel.
2019. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor gyerek módba kapcsol.
2019. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

46 évesen?

Azt mondja mindig,hogy ő már másképp látja a világot mert neki már nem sok van hátra, már nem az a nő aki régen volt! (egyébként makkegészséges hálistennek)

Nekem pedig majd idővel saját család,gyerek kell,amot ő már nem tudna megadni! Nos.. ezt mondja mindig,és elég eltökélt! De azért átöleltük egymást szorossn amikor elnentem tőle és smároltunk.. nem beszéve,hogy szexi,lenge hálóing volt rajta! Partnere,párja tuti nincs! Tudnék róla,meg akkor nem lenne egyedüláll_!

2019. nov. 13. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Minek veszel neki ajándékot? Illetve milyen ajándék? Egy bonbont, virágot visszautasítani sértés, a gyémánt nyaklánc kicsit más.
2019. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Az elég gáz, hogy azért viszel neki ajándékot, hogy legyen (megint?) valami.

De mit is akarsz tőle egy szimpla dugáson túl, ha gyereket akarsz?

2019. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!