Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Régebben összejöttem egy sráccal,eyütt voltunk 2 évig,majd szakítottam vele,rengeteg lelki problémám volt akkoriban és nem akartam őt is leterhelni,nem is tudtam volna ott lenni a kapcsolatban,a jót adni neki,boldoggá tenni.

Ő nagyon belebetegedett a szakításba,nem is volt másik kapcsolata,2.5 év után megkerestem,hiányzott.

Tudtam,hogy még mindig szeret,a barátai is mondták mennyire megviselte ez az egész és engem is.

Tehát újra összejöttünk. Nekem ő az igazi,tudom én is neki.

Nagyon boldogok vagyunk,imádjuk egymást,sokkal jobban becsüljük és tiszteljük a másikat. 3 éve ,hogy kibékültünk,de az én fejemben azért ott motoszkál a gondolat a családja vajon mit gondol?

Jobban szeretnék vajon a testvérei vagy az anyja egy olyannal látni a párom,akit újonnan ismer meg? Vagyis nem e lehet az,hogy rám másként néznek amiért egyszer szétmentünk,nem csaltam meg vagy ilyesmi,csak szétmentünk,azon okok miatt,amit már leírtam.

Nem tudom a családja mit gondol ,számít e ez valamit,hogy ezért oevésbé szeretnének engem vagy fogadnának el?

Amikor kibékültünk,az egyik tesója,akinek mindig elpanaszolta mennyire bántja ez,hogy szeret és külön vagyunk ,amikor elmondta neki,hogy kibékültünk csal annyot mondott neki :Te tudod.

De miért? Féltette volna nehogy újra csalódjon vagy ,mert nem akarta újra olyan szomorúnak látni?

Ennek már 3 éve,azóta nagyon közvetlenek velem,mindig segítenek mindenben,de azért ott motoszkál a fejemben,hogy vajon engem kevésbé fogadnak el,mint egy másvalakit,akit újonnan megismer a párom?


2019. nov. 13. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem Te is tudod/érzed a választ.

Az embernek általában ellenérzése van azzal aki a közeli hozzátartozójának fájdalmat okoz. Te is tudod, hogy azt okoztál neki. Ezen neked kell túllépni.

Viszont 3 éve együtt vagytok. Ha szeretitek egymást és boldogok vagytok együtt akkor azt a hozzátartozói is látják és így nem a múltra, hanem a jelenre fognak koncentrálni!

2019. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!