Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a párom ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a párom ennyivel intézi el hogy meghízott?

Figyelt kérdés

..annyit mondott hogy ez genetika. Egyszer már lefogyott az baromi jól állt neki aztán most újra meghízott. 157cm és 68kg széles csipő nagy fenék.


Hiába mondom csináljuk együtt eszek amit főz..

nem is érdekli igazán mindig azzal takarózik h nincs ideje meg a doki is azt mondta nem tornázhat a lábai miatt.


Ez igaz h mondta de ott voltam és azt mondta a doki h olyat ami a lábat extrémen terheli azt ne csinálja


2019. nov. 13. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem érdekli.

Ha téged zavar akkor barátkozz meg vele, vagy kerüld el.

2019. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

Ja persze, genetika, és miket zabál össze? Kérdezd már meg tőle, hogy az a sok nasi, amit megeszik, elpárolog?

Tudod, ha nem hajlandó változni a saját egészsége miatt, pedig már a fehér köpenyes orvos is figyelmeztette, akkor hagyd ott, szakíts vele. Az ilyen igénytelen emberek magukhoz hasonló igénytelen embereket érdemelnek csak.

Ha betegség miatt hízik meg vagy fogy le valaki, az teljesen más. De itt nem erről van szó.

Ha nem akar sokáig élni, az ő dolga. Neked nem kötelességed asszisztálni az öngyilkossági hajlamát.


Én 159 centihez 48 kg vagyok, vékony, enyhén izmos.

2019. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Egy kapcsolatban elhízni, eligénytelenedni a másikkal szembeni tiszteletlenség! Szakítóok.


Engem is kidobtak az első kapcsolatomban 5 év után, 30 kilót híztam. Jó kis tanulópénz volt... Azóta lefogytam, és egy kapcsolatomban sem engedem meg magamnak ezt a luxust, figyelek a kajára és a mozgásra. A másik fél miatt is, magam miatt is, meg ha esetleg egyszer visszakényszerülök a húspiacra, baromira nem mindegy, hogy hogy nézek ki.


28F

2019. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem értem h h nem fogja fel ennek a súlyát..pedig mondta a doki is h ha gyereket akar figyelnie kell, (ő pedig akar nagyon is).


Teny h genetika is meg alapból van olyan baja amit örökölt(reuma ízületi gondok)..de akkor is, ennek tudatában még inkabb figyelnék rá

2019. nov. 13. 20:57
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

"Esezem amit főz"


Jah... Vagy esetleg főzhetnél te! :)

2019. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Igénytelen. Ennyi.
2019. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha ő még gyereket fog szülni, akkor még inkább lusta lesz lefogyni, és akkor nemcsak 18 kg plusz lesz rajta, hanem szerintem 25-30 kg.


Mi genetika? Az, hogy nem zabálunk össze-vissza minden sz..rt? Ha az ember tisztában van azzal, hogy könnyen felszaladnak a kg-k, akkor odafigyel magára és nem eszik annyi hizlaló ételt.

2019. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Ahhoz, hogy lefogyjon nem is muszáj mozognia, kaja ami a legkritikusabb. Az edzés inkább csak feszesít meg az emésztést segíti. Szóval csak kifogás
2019. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem opció, hogy te főzöl neki?
2019. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A baj az h próbáltam a tudtára adni azt h ez fontos. De semmi..nem értem h nem érzi ennek a dolognak a súlyát felnőttként..
2019. nov. 13. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!