Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki még aki meghízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki még aki meghízott a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

Hogy kezeltétek a helyzetet? Párod mit szólt hozzá?

52 kg voltam mikor összejöttem párommal, sportos. A kapcsolat alatt nagyon elengedtem magam, jöttek fel a kilók. Párom azt mondja ő imádja,egyáltalán nem zavarja. Ezért is jutottam idáig, miatta volt meg az önbizalmam. Kicsit félek hogy meddig, vagy tényleg őszintén gondolja e. (nagyon bízom benne hogy igen) Én igazából jól érzem magam most is, nem igazán akarnék fogyózni. 24/nő


2019. máj. 10. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
En allandoan valahol 55-58 kg kornyeken vagyok, szoval kapcsolattol független. Igazabol ez a kilok szamatol is függ meg az alkattol is. Szoval mondjuk 52rol 65-re hizni mondjuk azert mar eleg sok, de pl. ha 52 helyett most 56 vagy, az nem igazan hizas, magassagtol függoen meg boven vekony lehetsz.
2019. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Bár nekem más a helyzet, mert én 52 kilós piszkafa voltam, formátlan combokkal és lapos fenékkel, most pedig 60 kiló, edzett, formás, de azért az izom mellé kis zsír is feljött. Bár felesleg így sincs rajtam.

Sokkal jobban tetszem neki így.

2019. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
73-75 körül vagyok most, ez lemaradt
2019. máj. 10. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt egy balesetem, ami után hónapokig nem tudtam mozogni, ekkor 15 kilót híztam. Amint viszont meggyógyultam leadtam az egészet és azóta is tartom. Így újra ugyanaz a méretem, mint 10-15 évvel ezelőtt. Nem a férjem miatt tettem, neki így is tetszettem, sose piszkált, sose tett megjegyzéseket, a hátsóm megnagyobbodása pedig kifejezetten tetszett neki. Én viszont nem éreztem magam olyan jól így, fáradékonyabb voltam, jobban kifulladtam, szóval magam miatt fogytam vissza, nagyon kevés erőfeszítéssel. Alapból igyekszem normálisan étkezni, sport gyanánt rengeteget gyaloglok és túrázok, nyáron úszok, így amint visszaálltam a rutinomra, szépen lejött rólam a plusz. Ő amúgy felszedett kb. bő 10 kilót, de szeretem a macis férfiakat és még így sem lehízott, nem veszélyezteti az egészségét sem, szóval részemről maradhat. :)
2019. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 kilót híztam 5 év alatt, 55ről 60ra, de 30 felett elfogadhato.
2019. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn fogytam inkàbb,mert mèg kemènyebben tolom a diètàt edzès mellett olyan 10kg mìnusz volt ami a hasamon volt tömegelèskor 97kg,lementem 87-re utàna mèg 84-re zsìrból szèpen,most picit tömegelek 89-re de nagyon odafigyelve.


Sokkal jobb pali vagyok mint tavaly meg amilyen 25 èvesen voltam.


Egyre jobban odafigyelek ès tudom nàlam forditottan arànyos a korral a külsöm.

Pàrom szintèn ugyanebben a cipőben.


32F

2019. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50 kilóról hiztam fel 67-re mondta hogy nem kéne annyit zabálni. Azóta fogyózom, eddig 5 kilót fogytam.
2019. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam hízékony, 10 éve ugyanannyi vagyok, még 1-2 ruhám is megvan. :D Szerencsére 57-59 kg között mozgok max. (Alapvetően 58-59, de ha odafigyelek diéta+mozgás, akkor 57)


Párom már más tészta, ő nagyon durván elhízott ahhoz képest, mint amikor összejöttünk.

Igaz ő meg vékony volt, de 2 év alatt felszedett vagy 20-30 kilót...


Megmondom őszintén, 20 kg fölött már zavart, mert eléggé pocakos lett az évek alatt. 1-2 éve elkezdett edzeni is, de mivel zabált minden xart, nyilván nem ért semmit, de legalább adott a felsőtestének egy tartást, tónust..

Aztán a vonzalom részemről a 0 felé konvertált az elmúlt másfél-2 évben, majdnem szét is mentünk a végén. Végre észbekapott, mert azóta sikerült leadni a felét a felszedett súlyának..

N

2019. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!