Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem kedveli a partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem kedveli a partnere valamelyik rokonát vagy ismerősét, akivel azért nem évente 2x találkoznak, az hogy kezeli ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedvelem a barátai többségét, de vannak ketten, akiket semmilyen szinten nem bírok, nem szeretem a társaságukat. Egyszerűen csak redukáltam a kapcsolattartást, évi 1-2 alkalommal csatlakozom a közös programjaikhoz, főleg ha többen vagyunk, olyankor nem foglalkozom ezzel a két haverral, egyébként pedig megy nélkülem és nincs gond. Rokonokkal is így járnék el, ha lennének a közelben.
2019. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én párom apukáját ki nem állhatom. Rengeteg oka van, ami miatt így érzek.

De ha pl. 2 éjszakára lejönnek nálunk aludni, ami szinte havi program, abból igyekszem, ha úgy jön ki, akkor dolgozni, mind a kettőn, és a lehető legkevesebbet vagyok velük. Tiszteletet megadom, de a 3 lépés távolság az megmarad.

2019. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nadina1900 ***** válasza:

Hát őszintén én a volt párom anyukájával nem jöttem ki jól. Mindig mikor ott voltam találkoztunk.

Hát volt vitánk és neki megjegyzései a hátam mögött. Egyszer telefonba próbáltam tisztázni,utána nagyon sírtam...

Megtettem mindent mégse volt semmi jó... Itt én voltam aki túl sokat engedett és még jócskán visszafogtam magam... Utólag úgy érzem ahogy szakított velem a fia, kár volt.


Tanács: Esetleg ne hagyd,hogy valamilyen körülmények között felidegesítsen,nem éri meg.

Ne árulj el olyat amibe feltétlenül bele tudd kötni,vagy illetve te ne köss bele semmibe. Jobb a nyugalom.

2019. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbálom tartani a távolságot, meg néha azért elmegyek a találkozóra, főleg ha többen is jönnek, de amúgy annyira nem. A ottalvós programokat viszont pl. nem tudom lemondani, mert akkor a párom hisztizik.
2019. nov. 15. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon egyszerűen megoldom, nem találkozom velük vagy ha éppen muszáj akkor másokkal foglalkozom.

A különbség az, hogy a párom nem hisztizik ezen. Attól függetlenül, hogy ők jóban vannak (bár ő is inkább csak megtűri őket) nekem még nem kell jóban lennem velük és ezt ő is maximálisan megérti. Nálunk inkább néhány haver ilyen akik még 40 évesen is nagy gyerekek és én ezt nehezen tolerálom. A páromnak sem feltétlenül szimpatikusak ezek a dolgok de haverként megfelelnek neki.

2019. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évente 2x sem találkozunk, hála Istennek 12 éve, az esküvőnkön láttam utoljára. Anyós egyébként, a férjem akkor megy, amikor akar, de a kettőnk kapcsolata érdekében jobb, ha én elkerülöm a nőt. A gyerekekre sem kíváncsi egyébként, pedig akkor hajlottam volna a kapcsolattartásra, amikor megszülettek.
2019. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én meg sajnos nem tudom meggyőzni a páromat arról, hogy én inkább olyan emberekkel lennék, akik nem így viselkednek, neki ez a fajta személyiség úgy látszik, tetszik. Hát nem tudom, mi lesz, de minden esetre most már én nem találkozom annyit az illetővel, de van, amikor fogok azért. Közben viszont mindenkinek az élete is változik, szóval előbb-utóbb hátha mindenki belátja, hogy mi a hiba a másikban, de főleg magában, és sikerül rendezni a dolgokat, viszont nem gondolom, hogy ez egyik napról a másikra fog lezajlani. Én is igyekszem végiggondolni, hogy mi az, amit esetleg túlreagálok, és hogy lehetne nyugodtabban megoldani ezeket a helyzeteket.
2019. nov. 15. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy oldom meg, hogy kb. minden 3. találkozóra megyek csak el, amikor párom hozzájuk megy át.

Amikor megismerkedtünk és nem volt szimpatikus, eleinte tartózkodó voltam, de mindig átmentem hozzájuk én is - ezt viszont nem bírtam, mert mindig kikészültem az este után. Aztán összeszedtem magam, és elkezdtem nagyon nyitni felé, vmennyire jóba is lettünk, de aztán feltűnt, hogy ő továbbra sem fektet semmi energiát abba, hogy legyen köztünk normális kapcsolat, úgyhogy most már inkább csak ritkán megyek át hozzájuk, párom meg megy egyedül.

24/L

2019. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!