Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy párkapcsolatban sokáig nem jön össze a gyerek és mindkét fél gyerek párti, akkor idővel borítékolható, hogy valamelyik félrelép? Ilyenkor az egyik fél sem meri bevállalni a szakítást hátha külön elérnék a céljukat?

Figyelt kérdés
Több olyan esetről is hallottam, amikor évekig nem jött össze a terhesség és amikor félrelépett valamelyik fél az első szex során összehozták a babát és szándékosan nem is védekeztek. Az egyik közeli ismerősömék évekig próbálkoztak, végül örökbe fogadtak egy kisfiút és a férfi félrelépett egy nővel akitől 1 éven belül lett egy kislánya. Ami vicces, hogy az ismerős nő most teherbe esett egy másik férfitól 42 évesen.

#sikertelenség #családalapítás #áldozat vállalás
2019. márc. 12. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Az a véleményem, hogy a félrelépésnek semmi köze ahoz, hogy nem jön össze a gyerek.

Aki félremegy, akkor is félre ment volna, ha lenne közös gyerek.

2019. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem kollégám járt így.

Más csinálta fel végül a feleségét.

2019. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nem jött össze a gyerek 5 éven át (mindkettőnknek csak lombikkal lehet gyereke, szerencsétlen kombináció). Végül az ex-férjem félrement. Korábban sosem gondoltam volna, hogy képes lenne megcsalni. Imádott. Rajongásig.

Én elhiszem, hogy a sok sz.r tett be neki, amin keresztül mentünk. Lombik, műtét, hormonkezelések, mind emiatt egy depressziós feleség. És neki is voltak gondjai, neki is fel kellett dolgoznia, hogy nem lehet csak úgy hipp-hopp gyereke. Sokként érte a hír.

Bevallása szerint ez törte meg. Hogy nem érezte férfinak magát. Erre jött egy fiatal, mutatós nő, aki szemében ő volt A FÉRFI. Otthon meg csak egy hormonkezeléstől kontrollálhatatlan, sikertelen lombikot feldolgozó, szomorú feleség várta.

A kísértés ott volt, és engedett. Azóta elváltunk. Ő nagyon hamar megbánta, de én nem tudom megbocsátani neki, hogy kockára tett és eldobott engem és 12 évet.

2019. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nekem lehetnek ezzel nehézségeim, tehát ha előjön a gyerektéma, és van alkalmam megemlíteni, akkor én ezt már az elején tisztázom. Nem biztos, hogy nem lehet, de bizonyos okokból ott a kockázat, éppen ezért nem akarok olyan társat, aki emiatt lelépne, félremenne, olyat keresek, aki alternatív lehetőségekre is nyitott, aki nem, azzal meg még az elején köszönjünk el egymástól, ne húzzuk egymás idejét.
2019. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én se biztos, hogy lehetek természetes úton anya, így említettem rögtön az elején. Páromat nem zavarta, azt mondta legfeljebb örökbe fogadunk. De engem nem is a próbálkozás alkalmával vágna mellbe a hír, hogy nem lehet biztosan gyerekem, én ezt már 19 éves korom óta tudom és volt időm elfogadni és továbblépni ezen. Szerintem azok "hülyülnek" meg, akik teljesen rágerjednek a témára és csak 30 felé jönnek rá, hogy hoppá xar van a palcsintában. Ők abban nőttek fel, hogy nekik minden ok, és egyszer csak el kell fogadniuk, hogy "selejtesek", amit a társadalom se kezel jól és túlmisztifikálják az egész témát. Persze aztán lecseng a kezdeti sokk, meg ők is rájönnek, hogy ettől még nem dől össze a világ, de addigra saját frusztrációjukat vezetik le a párjukon, mintha ő tehetne róla.


N

2019. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Czeizel Endre könyveket olvass a témában, ugyanis nem minden ember "kompatibilis" a másikkal gyereknemzés terén... Majd a könyvek és netes cikkjei válaszolnak részletesen, érthetően
2019. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok hasonló eset van, amikor valamilyen oknál fogva nem jön össze a baba. Valószínűleg hormonális vagy valamilyen genetikai (nem passzolás), meddőség féle (stressz) állhat a háttérbe. Minél jobban erőltetem, annál jobban nem jön.


Lehet megoldás valóban az örökbefogadás is. Kérdés, hogy mindkét fél őszintén és valós kitartással vállal e fel ilyen komoly döntést.


Félremenni és úgy babát "szerezni" az nagyon nem korrekt, főleg ha elvileg "szeretik" egymást. Hol van az őszinteség a másik és főleg (önmagunk) tisztelete.


Nem véletlen, hogy sokáig nem jött össze az a gyerek.....


Pálcát törni nem alkarok, de egy biztos, nagyon meg tudja gyötörni és keseríteni egy pár életét, ha sokáig nem jön össze egy gyermek és közben körülöttük meg már "mindenkinek" van. Nehéz dolgok ezek.

2019. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!