Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

..barátnőm gyereket szeretne de szerintem nincs itt az ideje, mert igazából a munka és a háztartás vezetés (még úgy is h én sokkal többet foglalkozok vele) nem megy neki.


Kikéri h neki jár a pihenés, en is munka mellett figyelek oda rá hiába vagyok fáradt..tudom meg kell csinálni (pl ruhát hajtogatni tvzés kozbe is lehet és úgy pihenés, de ő még így se csinálja)..


Egy gyerek 24órás "munka" és úgy még nehezebb vinni az otthoni dolgokat, és nem ha akkor is kikéri majd h nehogy már ne pihenhessen??..


Nem gondolom h neki kéne egy gyerek..ilyen hozzá állással..33f


2019. nov. 16. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne csinálj neki gyereket, ha éretlen rá!
2019. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott.
2019. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Én azt sem tudom, miért vágyik valaki saját gyerekre.

Tény, hogy cukik a picik, de irtó nagy felelősség, sok munka is van velük.

2019. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak èppen azt lefelejtetted a leírásból, hogy 2 állása van, persze, hogy sokszor nincs kedve az otthoni házimunka hoz is!

Majd ha lesz gyereke, akkor nem 2 állásban fog gürizni reggeltől estig, ès akkor lesz ideje a gyerekkel meg a háztartással is foglalkozni!

Èn tènyleg nem èrtem, mièrt akar gyereket egy ilyen debiltől, mint amilyen te vagy. Egy ilyen cèltalan, anyucièk vállalkozásában ingyen vakeráló senkitől.

Persze, járasd csak le itt minden nap szerencsètlent, de ettől te mèg nem leszel több.

2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy egy gyerek mellett nincs ám pihengetés, meg majd ráér holnap stb. Hidd el, ha belegondol, vagy változtatni fog, vagy elmegy tőle a kedve. Én pl hasonlóan lusta vagyok a háztartáshoz, így úgy döntöttem, hogy nem fogok kiszúrni magammal, szépen használom a fogamzásgátlót.
2019. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Ès tènyleg, te ma nagyon unatkozol? Mièrt inkább nem a háztartással foglalkozol ahelyett, hogy ide jössz kidumalni a barátnődet? Ez a kèrdès CSAK MA, már a 3.ami egèszen biztosan a tièd, persze mind más oldalról sározza a barátnőd. Mennyit tervezel mèg mára?
2019. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom én ma csak ezt a kérdést írtam. De miért ne lehetnének mások is az enyémhez hasonlító helyzetben??
2019. nov. 16. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Lehetnènek, ès biztosan vannak is, de mindenkinek megvannak a "jellegzetessègei", mint pl. szóhasználat, fogalmazás, a problèma körül írása, szituációs azonosságok, stb.

Na szóval a tiédet így 1,5 èvnyi olvasgatás után kb. csukott szemmel megismerem. Hiába változtatsz meg 1-2 adatot, hallgatsz el tènyeket amiket korábban nem, èdeskevès. Baromira felismerhető vagy. Ès legfőkèpp baromi szánalmas, már orvosi eset.

2019. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ismerek nem egy ilyen nőt. A szitu a következő. Dolgozott irodai munkát igaz 30 km-ről járt be, reggel kelni kellett délután volt mire haza ért. Orvossal rögtön veszélyeztetett terhessé nyílvánítatta magát pedig nagyon fitt kismama volt. Bár háztartással jobban állt mint a párod,gyakorlatilag élte a 24 évesek gondtalan életét. Meg lett a baba,minta anyuka de a gyerekre fog mindent...."nem volt időm mert a gyerek". A gyereknek kell a környezet változás ezért barátnőjénél kellett átmenni...Vásárlási mánia a gyereknek...
2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
#8-as, nekem eléggé úgy tűnsz, mintha te lennél a barátnő akiről szó van :DD mi másért háborodnál fel ennyire azon, hogy kérdést tesz fel, akár többször is? vagy magadra ismertél? :(
2019. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!