Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem rögzít a fedélzeti kamerám...

Nem rögzít a fedélzeti kamerám, tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Azért ide írom mert itt autósok,motorosok ismeritek a rendszert.


ConCord hd 70 1 éve lett véve. Történt, hogy érdekes közlekedési szitut akartam visszanézni és az fogadott, hogy


"A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt. Lehet, hogy a lejátszó nem támogatja ezt a fájltípust, vagy azt a kodeket, amellyel a fájlt tömörítették." Idáig minden oké, vlc-t telepítettem mert oda nem kellenek kodekek, ott meg nem érzékelte a videót, nincs felvétel.


Tettem bele másik class 10-es 16 gb-s sd kártyát, mai napig működött megint meg akartam nézni egy velem történt esetet, nem jött össze. Most leformáztam és gyári beállításokat vissza is tettem, remélem jó lesz. De addig is akinek van erről tapasztalata ossza meg velem.


Másik kamerám Onecam meg mindig lefagy, megbízhatatlan.


Eddig 4 kamerám volt 2 a szélvédőig sem jutott mert hibás volt, mind az ilyen 10-15 ezres árkategória, ezt 25 ezerért vettem. A másikat 22 ezerért.


2017. dec. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért vettél volna inkább használt akciókamerát :)


Classic media playert telepítsd.

(a VLC nem olyan jó mint amennyire sztárolják)

ha ezzel sem jó akkor kuka a kamera

2017. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos nem megy így sem, egyszer jó egyszer meg a fenn említett szöveget írja ki ha lejátszanám. Keresek szervizt vagy inkább másik kamerát.
2017. dec. 4. 21:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, a másik kamerám oncam :) most azzal megyek. "Gatya nélkül bele ülhetsz az autóba kamera nélkül nem ajánlatos" :) velem minden nap történik valami és nem az én hibámból! :D
2017. dec. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!