Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb/jobb szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb/jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor a közeledben van az akit nagyon szeretsz, csak ő nem tud róla mert nem mondod meg neki, főleg ha tudod hogy értelmetlen megmondani úgy is nemet kapsz. Ráadásul jóba vagytok, bármikor beszélhettek, átölel vagy valami kedveset mond neked. De te még is szenvedsz mert többet szeretnél. Röviden és tömören melletted van de te semmit nem tehetsz érte


Vagy amikor valaki nagyon szeretsz de hatalmas a távolság

És nincs megoldás a távolságtartásra, pedig te nagyon szereted és ő is téged.


2011. febr. 17. 16:27
 1/3 Moszuke ***** válasza:

hiába van távol a párod legalább tudod, hogy van aki szeret és gondol rád.

szal ha nagyon kell választani akkor a távkapcs. jobb.

2011. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a második a jobbik eset, a kisebbik rossz. azért mert van, beszélhetsz vele. de amikor ott van valaki akit legszívesebben átölelnél, de nem lehet. na az az érzés amit nem kívánok átélni többet...

23f

2011. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a másodikban vagyok,voltam az elsőbe is,de ott nem volt közvetlen kapcsolat,szóval egyik sem jó,de szerintem még így is a másodikból jön ki az ember a legjobban...
2011. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!