Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy a barátnőm mérges rám ha néha hagymát eszek, és nem akar puszit se adni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán eszek kis hagymát, mert van egy kaja amihez azt szoktam enni. Nem ugy mint egy almát, hanem összevágok egy fél hagymát karikákra, és úgy eszem. De nagyon ritkán, kb 2 havonta egyszer. Ilyenkor barátnőm mérges hogy miért eszek hagymát, most akkor nem fog adni puszit.

Amúgy neki is szokott hagymás lenni a szája ,elég sűrűn mert van egy fokhagymás szósz amit imád, de engem nem zavar...



2019. nov. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
:D Remélem ennyi a probléma az életedben
2019. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárom aki mindennap úgy kezdte a napot, hogy megevett egy fej hagymát. EL kellene hozzá küldeni a barátnődet.
2019. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha ilyen ritkán - két havonta - eszel vöröshagymát, akkor már előtte való nap este se egyél. Probléma megoldva.
2019. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, micsoda problémák :) Engem is zavar ha a párom hagymát eszik; megoldás: én is eszem :) Bár ezen sose vesztünk még össze, a hagyma nagyon egészséges, és finom. Bár ha nem éltek együtt akkor ez esetben praktikusabb ha akkor eszel amikor nem találkoztok.
2019. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben kell válassz. Ő vagy a hagyma :)). Szerintem nevetséges.
2019. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A puszit még csak értem, a sértődés elég debil
2019. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!