Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az amúgy szeretett párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az amúgy szeretett párotok idegesítő szokásai? Amiktől majdnem felrobbantok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
hogy mindig az orrom alá pukizik :@
2010. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nagyon horkol
2010. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
azt mondja,"kapjam be Kolbász Úrfit!"
2010. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
sokat szarik
2010. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

-Késik.

-Elfelejt egy csomó fontos dolgot, hiába mondom el 100x.

-Ha tv-t néz, nem lehet hozzászólni, illetve nem érdemes, mert úgysem figyel rám.

-Ha vendégségben vagyunk, nem veszi a lapot, hogy Én már mennék, simán még marad órákig, pedig nekem már elegem van.


Huh, nagyon sok van...:-D, de mi már 15 éve vagyunk együtt...

Amúgy biztos Ő is tudna mondani egy párat rólam...:-)))


szió

2010. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... exemmel az volt a bajom, hogy társaságban még kb a kezem se fogta meg, vagy nagyon ritka volt hogy megtette, nem volt kezdeményező tipus, sőt ha én kezdeményeztem valamit, akkor se volt túl lelkes. A saját baráti körén kívül (kb 4 fő) a többiekkel mindig volt valami baja. Amúgy nem volt vele bajom, vagy talán ilyen apróság, hogy ropogtatta mindenét és a sport volt számára az első, én max. a sport után jöhettem.

A mostani barátomban az zavar, hogy néha túl ragaszkodó, és rettentően féltékeny, nagyon romantikus (még egy nőnél is romantikusabb szerintem).

2010. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindent túlbonyolít.

Ha valamit mondok, vagy kérdezek, és nem érti, nem kérdez vissza, hanem ostobán meresztgeti a kis hülye szemeit.

Mindig ellopkodja a tollaimat (még a rózsaszínt is!), aztán valahol elveszíti őket.

Ha megkérem valamire, és elfelejti, akkor nem tudja azt mondani, hogy ne haragudj, hanem kijelenti, hogy én ilyet nem mondtam, ilyen sose volt.

Ha térképből navigál, és valami civilizáción kívüli helyen kötünk ki, még neki áll feljebb.

Mindig teletömi a nadrágja zsebeit apróval, én meg pakoláskor felemelem, és huss, száz felé szóródik.

És ha ezek után megdobálom szivacspapuccsal, még vinnyog is :D

Bosszantó, de ezek nélkül unalmas lenne a kapcsolat :D (És tuti, hogy ő is legalább ennyit fel tudna sorolni rólam)

23/L

2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

egy csomó dolgot elfelejt, állandóan fáradt, néha keveset foglalkozik velem...

16/L

2010. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

havonta mas szinu es fazonu a haja

mindig kesik legalabb 20 percet

feltekeny (volt - kikezeltem)

ellopkodja a poloimat, h azokban aludhasson

nem is adja vissza egyiket se, pedig egy eleg lenne erre a celra:D

neha tobbet kepes inni, mint en, pedig az se sok, raadasul meg versenyzik is

es bofog, nyilvanos helyen is... ami azert egy lanyhoz nem melto viselkedes

2010. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1. fű

2. meggondolatlan

3. sokszor papucskodik, nyávog

4. ha hamarabb felkel, mint én, mindennek nekimegy, így én is felkelek a hangokra...


Hirtelen ennyi jutott eszembe :D 20L

2010. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!