Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotoknak jönne egy levél, hogy egy milliós tartozása van amiről ti nem is tudtok mert mikor felvette még nem voltatok együtt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Semmi kulonoset nem reagalnek, manapsag ez mar nem sok penz. Ket honap alatt visszatorlesztenem.
2019. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most vettünk házat, én még gyesen vagyok a gyerekkel. Nekünk ez nagyon sok pénz most. Az még jobban bánt, hogy erről semmit se szólt, hogy hitelt vett fel egykor
2019. nov. 19. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Kozosen vettetek a hazat? Ki mennyit adott bele? Ki neven van?
2019. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nagymamàmé a ház. Öröklött ház. Felújítás az közös pénzből ment. Nem vettük, nem jól írtam, csak felújítottuk. Tiszta ideg vagyok. Ha nem fizeti ki sose akkor majd a gyerekre száll a több milliós tartozás vagy mi?
2019. nov. 19. 14:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Még a nagymamám nevén van a ház míg él, utána lesz az enyémen. Nem akarom semmiképpen, hogy közös legyen. Egyszer már jött hasonló levél csak akkor 290 ezres tartozásról de szerintem azt se fizette. Az is valami régi ügy
2019. nov. 19. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
kellemetlen, de jol bevalogattal. en mondjuk azt gondolom, hogy a penzugy maganugy. ezert nem is hazasodok. persze a kolkok novelik a kerdes komplexitasat. bar mas kerdes, hogyha a haz a nagyie/tied, akkor o miert adjon bele a felujitasba? ha egyszer szetmentek az a penz neki nem terul meg, kuka.
2019. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem reagálnék. Kapcsolat előtt szerzett vagyon nem az én vagyonom, kapcsolat előtt felvett hitel nem az én hitelem. Majd megoldja. Nagy fiú.
2019. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Élettársam, nem a férjem ha ez számít. Nem is lesz a férjem ilyenek után az biztos. Csak attól félek nem fizeti majd sose ki és a gyerekre szállnak a tartozások
2019. nov. 19. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért az kicsit sem normális ha valaki ennyi év alatt nem is akarta visszafizetni az 1 milliót. Ha már gyerek van akkor gondolom nem 1-2 év telt el azóta. Hitelként egyébként én sem tartom visszafizethetetlen összegnek, 1-2 év alatt még rosszabb anyagi helyzetben is vissza lehet törleszteni. Illetve vissza is kell hogy ne rakódjon rá folyamatosan újabb kamat és késedelmi díj. Szerintem ő egy sokkal kisebb adósságból csinált mára milliós összeget.

Persze, a te anyagi helyzetedet nem érinti hiszen külön vagyon és csak az ő tartozása. De nekem nagyon sokat elmondana valakiről ha ennyire felelőtlen és felvesz úgy hitelt, hogy törleszteni sem tudja vagy éppen tudná csak leszarja és csinál belőle egy kétszer akkora adósságot. Én azért félnék, hogy csinál valami hasonló baromságot ami már mondjuk engem és a gyereket is érinteni fog.

Hitelt nem lehet egy életen át halasztgatni egyébként, előbb-utóbb vagy behajtás lesz belőle vagy le kell ülni. Egyik sem túl biztató ha családja van az embernek. Szerintem neki semmi felelősségérzete nincs.

2019. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyerekre nem fog átszállni.a tartozás.
2019. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!