Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt pár levélvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt pár levélváltásból, hogy milyen jó pár lennétek együtt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hülyeség, és nem is hiszem, hogy lesz ebből valami is, mert nem vagyok egy szerencsés semmiben, de olyan jó érzés, hogy mesélt nagyon sok mindent magáról, és olyan szimpatikus ezekben a dolgokban, hogy hihetetlen.

2015. márc. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
Yep.
2015. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is így volt, 2 hétig leveleztem valakivel. Tökéletes volt az összhang, nagyon egymásra kattantunk. Aztán találkoztunk. Azóta nem beszéltünk. Lehet hajtogatni azt, hogy a belső a fontos, de ha valakit nem találunk vonzónak fizikailag, akkor aztán teljesen mindegy, hogy belsőre milyen.
2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer.
2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Ha külsőre is bejön, lépjetek tovább, legyen valami közös program (ha úgy tetszik randi)
2015. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, és tényleg jó pár voltunk kb. 1 évig. A levelezések után első randin volt szex, és onnantól együtt is voltunk.
2015. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

most pozitívan csalódtam az oldalban, nem kaptam oltást. :)


már azt hittem, h csak én vagyok így ezzel :) remélem, h minden jó lesz a továbbiakban is.

2015. márc. 15. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!