Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen levelet írjak a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet írjak a lánynak akit megakarok kérni arra, hogy költözzön hozzám? (a többit lent megtaláljátok)

Figyelt kérdés
Tehát, van egy lány, ő 22 én 23 évesek vagyunk. Most, hogy egy ideje már együtt vagyunk úgy gondolom itt az ideje, hogy összeköltözzünk, azt találtam ki, hogy ma hajnalban megírom neki facebookon és ehhez szeretnék tőletek tippeket kérni, hogy milyen romantikus dolgokat lehetne esetleg beleírni, kérlek aki érti a gondomat próbáljon segíteni. Köszönöm

2017. jún. 1. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nevetséges, éretlen ez az ötlet. Ha annyira jól megvagytok, személyesen beszéld vele meg
2017. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy FB-on akarod megírni? Az olyan ciki. Manapság a snapchat a menő nem?


#1-es: nehogy már! Személyesen? Mi vagy Te dinoszaurusz? Személyesen nincsenek emojik, hogy fog tudni úgy kommunikálni?

2017. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez rettentő nevetséges és komolytalan.

Ráadásul, te úgy gondolod, hogy ideje...

Ezt közösen kell megbeszelnetek, hogy ő mit akar, az is számít ám.


A romantikus f#szbook, Istenem...

2017. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Aztán 1 hét múlva meg linkeled neki Kasza Tibi- Költözz el című számát? :O
2017. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
"Cucibogarrr <333 mar 3 hete es 2 napja h egyutth 😇😳😛😍😍😍😍 arra gondoltam h tlan osszekolcsi?😗😎😎😎😎🙈🙈🙈🙈 ok? Csokhhhh szeretlekhhh 😇😇😇😈😍😜".
2017. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jó, akkor most mindenkinek üzenem gyerekek akik mellesleg nem is ismer és meg se próbál segíteni, bekaphatjátok
2017. jún. 1. 22:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de erre a kérdésre milyen választ vársz? 23 évesen facebook üzenetben akarod megkérni a barátnőd hogy költözzön hozzád? A kezét is így fogod megkérni?? Minden rosszindulat nélkül mondom ez ultragáz. Beszéljétek meg felnőttek módjára.
2017. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd küld el neki postán az eljegyzési gyűrűt, ha odáig juttok.
2017. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kérdező... van egy nagy különbség közted és köztünk (és itt most nem arra gondolok, hogy mi trollok vagyunk).


Szóval mi felnőttek vagyunk, Te meg egy 23 éves tini. Így aztán a kérdésed is úgy reagáljuk le, ahogy azt egy 23 éves tininél le kell reagálni.

2017. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha engem facebookon kért volna meg a barátom, hogy költözzünk össze, akkor úgy lettem volna vele, hogy ennyire beszari, hogy személyesen nem meri megkérdezni? Ez iszonyú gáz. Meg lehetőleg még olyan időpontot is választasz, mikor nincs ébren... Ennyire fosol a választól? Szarjankó. :D
2017. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!