Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Ti mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Ti mennyi idő után aludtatok ott a párotoknál? Kort, és nemet is írjatok. Köszi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem számoltam.
2010. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én kb egy év után aludtam ott a barátomnál, de ő már nemsokkal előtte itt aludt nálam.

17/L

2010. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

másokdik alakalomal nálunk aludt

de nem 1 szobábanxdxd

15/L

ja és azért aludt nálunk mert nem tudot hazza meni mesze lakik

2010. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kb. 2 hét után a pasinál aludtam, bár mindketten felnőtek vagyunk és ő egyedül élt. Most meg velem..:)

26l

2010. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a szitutól függ..akivel táv kapcsolatban éltem, azzal elég gyorsan egymásnál aludtunk, 1-2hét után. akivel sürün tudtam találkozni, az 2-3hónap után aludt nálam, vagy én nála.


20/L

2010. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónap után aludtunk először együtt.

18/L

2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hónap 17f
2010. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi picitavkapcsolatban eltunk XD 30km tavolsag volt, tavaly nyaron volt ez... 4,5 honapot voltunk egyutt... Heti kb 2x taliztunk.. 1,5 honap utan aludtam eloszor nala, de errol szuleim nem tudtak, amikor tudtak az a 18. szulinapja volt, 3 honapnal kb... :) 17/L
2010. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel a barátom pesti, én meg vidéki vagyok, ezért már a második alkalommal, hogy lejött hozzám, itt aludt. A szüleim nagyon bírják, egy szavuk sem volt ellene. Én három hónap múlva leszek 17, apám meg néha kicsit eltúlozza a féltésemet, és mégis azt hitte, amikor a 22 éves barátom először eljött, hogy már akkor is itt alszik... Csak néztem nővéremre, amikor mondta. Én azonban egyelőre nem akarok ott aludni náluk, semmiféleképpen sem. Nem vagyok rá felkészülve, kicsit sem.
2010. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm két hónap után jött át, le is feküdtünk egymással, mindketten 16évesek voltunk. Igazán szerettük egymást és nem is volt semmi baj belőle, még évekig jártunk.

20/f

2010. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!