Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Ti mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Ti mennyi idő után aludtatok ott a párotoknál? Kort, és nemet is írjatok. Köszi.

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, egyénfüggő. Volt akivel rögtön együtt aludtunk az első randin, volt akivel csak 2 hónap után. A mostani párommal 1 hét után aludtunk együtt először.(26F)
2009. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,5 hónap után ha jól emlékszem. Ő az első párom, úgyhogy csak erről az egyről tudok nyilatkozni. 21/L
2009. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nemtudok időt mondani, akkor amikor úgyérzem h oké a dolog. ez kinél ígyvan,. kinél úgy. minél hamarabb kerülök közel a barátomhoz, annál hamarabb jön el ezaz idő.
2009. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az első hónapban, mert koncerten voltunk és Ő sokkal közelebb lakott a koncert helyszínétől:)

De úgy, hogy semmi ok nélkül, úgy 1 év után, akkor engedték meg szüleim:)

23/L

2009. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első két barátomnál nem aludtam ott, pedig velük 2-2 hónapig együtt voltam. De a mostani barátomnál kevesebb mint két hét után ott aludtam. Nem tudom, hogy miért, korábban soha nem tettem volna ilyet, de benne bízom. Jobban mint magamban. Szóval ez nagyon egyénfüggő. 19/L
2009. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hét 18L
2009. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jelenlegi párommal 3 nap után volt szex,aludtunk is utána,de az nem éjszaka volt:D

rendesen éjszakai ottalvás kb 2 hónap amikor ő nálam,én nála csak 1 év után

22/L

2009. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!