Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészen ezidáig rosszul csináltam mindent?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni!

10 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel és az utóbbi 1,5 hónapot tekintve nem túl rózsás a helyzet, de könnyen lehet, hogy velem van a baj és szeretném kikérni a véleményeteket, segítségeteket!


Én alapjában véve egy nagyon törődő, rendes srác vagyok akinek fontos, hogy a lehető legtöbbet megadja a párjának és férfiként fontosnak tartom, hogy ha nem is mindig, de az esetek túlnyomó részében én kezdeményezzek a barátnőmnél (gondolok itt közös programokra stb.)


Ami viszont visszaütközött ebben a 1,5 hónapban az pont az, hogy a lány nagyon elkényelmesedett, nagyon a nyeregben érzi magát és nagyon semmit nem tesz ezért a kapcsolatért, nem lép ki a komfort zónájából.


Szerintetek a személyiségemmel lehet a gond?


Köszi előre is, ha válaszoltok!



2019. nov. 21. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Adj neki egy kis szabadságot. Ne lógj folyton a nyakán. Nem azt mondom, hogy szhard le, csak egy kicsit hagyd, hogy a dolgok maguktól menjenek. Hidd el megjavul majd a helyzet...
2019. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha egy beszélgetés csodákra képes.
2019. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hagyni kell kiesni a nyeregből. Aztán majd akar ő még visszakapaszkodni!
2019. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Taktikázás meg értelmetlen túlgondolkodás helyett mondjuk kommunikáljatok egymással... Hogyha egy ilyen egyszerű dolgot sem tudtok megbeszélni akkor tényleg nem sok jövője van ennek a dolognak.
2019. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!