Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha a barátnőmmel vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a barátnőmmel vagyok és egy roma banda elkezd oltogatni vagy engem, vagy a barátnőmet, akkor mint fiu mit kéne csinálnom? 15/f

Figyelt kérdés
Nem történt még meg, de megtörténhetne főleg ezen a környéken.
2008. nov. 17. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ilyen helyzetben nem hősködni, és megmutatni az imádott hölgynek, hogy micsoda férfi vagy....inkább szó nélkül menjetek el.

Petranova

2008. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fog akkor puhánynak gondolni? Egyébként van benne logika, mert ha elvonolunk és utánunk jönnek akkor télleg balhézni akarnak és az ellen sokat nem lehet tenni. Ha meg nem akkor csak az agyukat játszák. Ma is volt ilyesmi, csak éppen egy haveromal voltam.
2008. nov. 17. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármit is mondanak, vegyél egy hatalmas nagy levegőt és nyeld le, akármilyen sértő is! Különben nagy baj lehet belőle ismerve az ilyen bandákat:P Mindenképpen maradj higgadt. Én ha a bnőd helyében lennék egy ilyen eset után hálát adnék az égnek, hogy nem "védtél meg" azzal, hogy visszaszólsz nekik, mert sztem ezt követi náluk a fizikai erőszak. Ált.ban...
2008. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Viperát elő, aztán hajrá:D


Ám...komolyra fordítva a szót, kapcsold be a szelektív hallásod

2008. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha meghúzod magad, akkor puhap*cs vagy, ha visszaszólsz, akkor meg eszed nem sok van. Na, a barátnődnek melyik jön be? Ha beléd köt egy banda, te meg egyedül vagy, akkor a banda a puhap*cs, nem te... Viszont okos még lehetsz, ha félreállsz.
2008. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz, ment neked privát e-mail, lehet, hogy a spam közé kerül, ott is nézd meg!
2008. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Nézze, attól nem lesz kemény legény, hogy felvágatja magát lábujjtól nyakig, ezt a fehérnép is nagyon jól tudja szerény véleményem szerint.

Maradok tisztelettel:

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

ha egy cigány banda kezd el basztatni az valszeg legalább 4-5 tagból áll, és ha nem akarod megütni a bokád és van józan eszed akkor nem mész nekik egyedül. De nem árt ha némi önvédelmi segítséget hordasz magadnál mert úgy általában kizsebelhenek független h csajjal vagy e vagy sem, vipera, 35-ös villáskulcs, paprikaspray (ez marha jól jön ha szembe tudod vele lőni aki közelebb van, aztán ha a földre került rúgd péppé a fejét)

Az ostoba beböfögésüket meg ereszd el a füled mellett, a csajod ha rendes lány akkor fog nagyobbra tartani ha van benned annyi önuralom hogy helyére tedd a dolgokat, fehér ember nem alacsonyodik le a csótányokhoz, mikor az visszapofázik neki, csak széttapossa ha nagyon muszáj!

2008. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindegyik hasznos volt.
2008. nov. 18. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem,hogy ezek a csúnya,rasszista szövegek hogyhogy bent maradtak...
2008. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!