Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányokat könyebb rávenni a szexre?

Figyelt kérdés
16éves fiu vagyok és van 1 19 éves cigány csaj aki nemis nézki rosszul sőt és nagyon odáig van értem szolt osztálytársamnak is akit ismer h beszéljen velem h járnék e vele.Szerintetek mennyi idő után menne bele a szexbe ha járnék vele?
2011. okt. 4. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Még aznap. Bár kitudja. Ez csak az előítéletem. Oszt lehet,h ogy rendes lány, majd megtudod.
2011. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ne legyél már rasszista. Az hogy valaki ribanc e vagy nem, nem bőrszínfüggő.
2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként másodiknak igaza van.
2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

ajjaj cigányokkal ne foglalkozz össze vernek előbb utóbb.


haver 1 képet tudnál róla küldeni?

nem szeretném sehol felhasználni és visszaélni sem szeretnék vele.

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy néz ki.


Facebookon fenne van esetleg?

2011. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Cigány csajjal ne járj, meg ne is b.a.szd meg, mert ha megb.a.szod, utána hazamegy és felcsinálja az egyik cigány haverja is és attól lesz gyereke, majd rád fogja, hogy tőled van a gyerek és rád száll az egész familia.
2011. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem!!!!


2 féle cigány van.

A jó, és a rossz.

De ezt a kettőt 1 valami összeköti, egyetlen egy valami, és ez pedig, hogy előbb vagy utóbb visszafognak élni a helyzettel, ha nem most később. E az ami minden cigányban közös.


vállald a felelősséget és lépj.

2011. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké hát akkor nemjárok vele majd találok valakit aki magyar
2011. okt. 4. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
A másik ok, amiért ne dugj meg nősténycigányt, az az, h ki tudja mit kapsz el tőle.
2011. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
jaj, cigánnyal ne kezd mert ha valmi nem tetszik neki a szexben képes megveretni a családjával, vagy tehes lesz hiába védekeztek és akkor megint megleszel verve
2011. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

nekem sok cigány barátnőm volt. (a szebbik fajtából)

akikkel jártam azoknak rendes volt a családja, nem volt tripperes és a szóhasználatától eltekintve semmi más dolog nem volt bennük mint a magyar lányokban, annyi hogy kevésbé gátlásosak és féltékenyebbek :D

a nemzetiségéről nem lehet eldönteni hogy mennyi idő után menne bele a sexbe, de ha nem félénk akkor valószinűleg 1-2 hét :D

és az előttem kommentelőknek tuti hogy nemvolt roma barátnője, de fehér se, így csak mondtak valamit, tapasztalat nélkül :D

2012. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!