Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok folyamatosan a volt barátnőmre?

Figyelt kérdés

Már vagy 11 éve jártunk és folyton Ő jár az eszemben. Amióta szakítottunk azóta csak egy párom volt/van.

Ez szerintem nem normális dolog, de nem tehetek róla...

Mi a frász van velem????



2019. nov. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valami korrekt a jelenlegi pároddal szemben. Próbáld meg magadban kitisztázni, hogy miért nem tudod elengedni.
2019. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem én hogy nem az.

De a lányt vagy 6 éve nem is láttam...

Utoljára az utcán jött velem szemben.

És 3 napja folyton a fejemben van, csak úgy előjött mint egy villámcsapás...

Azt nem értem miért jött elő.

2019. nov. 22. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak mostanában gondolsz rá, mert láttad őt, az majd elmúlik. Ilyenkor kicsit feltolulnak az emlékek, érzések. Akkor van baj, ha belátható időn belül nem múlik el magától. Mindenesetre koncentrálj a jelenlegi kapcsolatodra.
2019. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem láttam már vagy 6 éve...

Remélem elmúlik!

2019. nov. 22. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező és 3#, önismereti analfabéták.

Nem kéne ezt így csináljátok. Pszichológus vagy valami youtuboes személyiségi csatorna vagy pszichológiai. Ez így.. ti hogy vagytok életben ennyire nulla önismerettel? Tudjátok, hogy mi az elme, meg hogy nektek van?

2019. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért jött elő mert képtelen voltál normálisan elrendezni és lezárni magadban... elég baj hogy valaki ennyire szerencsétlen és ezzel még más életét is megkeseríti. Nem kellett volna elnyomni az érzéseket szakítás után hanem megélni még ha faj is mert csak így lesz túl rajta az ember és így fogadja el
2019. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!