Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnád leírni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnád leírni, hogy társfüggő / kapcsolatfüggő valaki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Nem tud meglenni egyedül, betegesen keresi azt, hogy valakivel együtt lehessen.
2019. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Adott egy nő/férfi összejön egy férfival/nővel. X idő múlva szakítanak.Összejön a nő/férfi valakivel pl.1 hét szingliség után,hogy ne legyen egyedül.

Az voltam,én tudom milyen.

2019. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a társfüggő szöveget valami olyanok találták ki, akiknek a maximum párkapcsolata 2 hétig tart a remek személyiségük miatt, ezért halálosan irigyek azokra, akik képesek egészségesen élni.
2019. nov. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a társfüggőség ott kezdődik igazán, mikor összejön az ember akárkivel, aki nem is tetszik neki igazán s együtt vannak, hogy csak úgy legyenek, miközben húzza a száját az ember.

Nincs azzal semmi, ha szakítás után rögtön összejössz valaki mással, ha úgy alakul, hogy valóban találtál olyant, aki tetszik. De azt sosem fogom megérteni, hogy minek összejönni olyannal, akire majd panaszkodsz, hogy idegesít téged.

2019. nov. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki társsal él, és sülve főve együtt vannak, az társfüggő lehet. De ha úgy alakul az élete, hogy egyedül marad 1-2 hét és többé már nem az, megszokja hogy egyedül van, és utána már azt nehéz megszokni hogy megint kompromisszumot kell kötnie...


Ilyen hogy társfüggőség nincs, max illuzió, mely az életkörülmények alapján jelenik meg vagy múlik el.


Olyan egyszerű pedig... Vagy csak nekem az? ...

2019. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!