Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlana köztünk minden?

Figyelt kérdés

Van egy fiút akit ovis korom óta ismerek és nagyon jó barátok vagyunk és én úgy érzem hogy többet érzek a barátságnál ő az akinek mindent és egyszer bementünk ketten Szegedre és megállított minket egy jós és azt mondta h lesznek szép gyerekeink és boldogok leszünk akkor teljesen hülyének néztem a jóst most már ez elgondoltat..

Nem merek vele összejönni mert félek megromlik köztünk minden...


2010. júl. 19. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát ezt nem tudom. De a hüttömbe van valami ami megromlott.
2010. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyik osztálytársamnak vallottam szerelmet, azelőtt nap mint nap minden megosztottunk egymással. Ő jött a barát dumával, azóta tudod mennyit beszélünk? "-szia. -hello." 16/f
2010. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, késő van, mindent*
2010. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről! Hasonlóan jártam, beszéltünk róla, és lassan egy éve vagyunk együtt :)
2010. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bazze.

ez durva.

de szerintem.

nem kéne...

2010. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Viszont akkor sosem tudod meg, hogy vajon tényleg egy jó pár lennétek-e? És boldogok lennétek-e ketten?


Ha meg emiatt megromlana köztetek minden, akkor az csakolyan haverság szerű dolog, és ne sajnáld, az igazi jóbarátok mindent meg tudnának beszélni...


Mi az, hogy te jössz össze vele? Úgy tudom, az két emberen is múlik. Ha összejöttök, akkor nyilván ő is akarja veled, tehát nemcsak a tiéd a felelősség!

2010. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"- Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, bársonyos haját, a gyönyörű szemét, a szép kezét.. Ő rám néz, és mosolyog. De ő nem úgy néz rám, ő csak az úgymond "legjobb barátom". Vége az órának, vége a napnak, ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, ő rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit, és azt mondja, köszi.

Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír- sír, mert szakított a barátjával. Én megvigasztalom, ő átölel. érzem, hogy majd kiugrik a szívem. Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit és azt mondja, köszi.

Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Telnek a napok, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát. Ő rám mosolyog. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még szebb, hosszabb és szebb a haja, az arca, gyönyörű nő.

Az utolsó nap ő rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefonon. És akkor megkapom a szörnyű hírt. Ott állok a koporsójánál.

Potyognak a könnyeim. Nem mosolyog rám, nem kapok tőle puszit. El akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő már nem tudhatja ezt. Később felmegyek a szobájába, és megtalálom a naplóját,

és a következőket olvasom:

"Rámosolygok, az arcára nyomok egy puszit. El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom.."

2010. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
02.07-es: ez gyönyörű volt és minden benne van! minek szenvedni agyalni meg kell mondani h mi van!! mert mi a legrosszabb? h nem lesz semmi. és akkor? túllép az ember és mehet h megtalálhassa az igazit
2010. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!