Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "szexen kívül minden van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"szexen kívül minden van köztünk" Csajok, ezt mit jelent?

Figyelt kérdés

Vissza akarom szerezni a barátnőmet!

Ccsak van egy másik srác, akivel kb egy hónapja így együtt andalognak...

Amit idézőjelbe írtam azt mondta a volt barátnőm...

Akkor ez most mit jelent, llányszemmel?

Van esélyem visszaszerezni? nagyon kéne, és hülyék voltunk mindketten, hogy engedtuk szétmenni a kapcsolatunkat.

Csak nemtudom rástartoljak e , mert nemtudom, hogy mi van ezze az új gyökérre köztük....

Még mindig szeretem, és sztem benne is van valami.


190/F 18/L

másfél hónapja mentünk szét

és 7 hónapot voltunk együtt


2011. okt. 31. 01:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 190 éves....XD

csak este van, nagyon...:S


19 vagyok :D

2011. okt. 31. 01:47
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

az én büszkeségem ezt nem nyelné le.

főleg,hogy szakítás után 2 héttel már új bikája van.

semmi gyász,semmi bánat,semennyire nem tisztel téged.

mind a kettőt lepofoznám,mert ilyesmi,ilyen gyorsan új kapsolat csak akkor létezik,ha már a hátad mögött kavartak csak vártak.

2011. okt. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
lúzer vagy
2011. okt. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Macskajós ***** válasza:
0%
Csak annyi esélyed van újra vele lenni, mint bármelyik másik pasinak. Leírás alapján eljátszogat itt a fiúkkal, minden tisztelet nélkül. Valószínüleg féltékennyé akar tenni az említett mondattal, lehet nincs semmi a hátterében. Ha meg mégis van, akkor 8szor leszopta az ominózus pasast.
2011. okt. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem én h szereted a csajt, de lehet jobban járnál egy olyannal, aki szeret és tisztel.
2011. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem értem...most dugtatok vagy nem.
2011. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét után összejött vele, akkor valszeg már miatta hagyott ott valójában. Ez esetben nem sok esélyed van, mert a másik srác jobban néz ki, mint te.
2011. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én dobtam ki a csajt, de az ő hülyeségei miatt...:(


Nemhinném, hogy újra szerelmes lenne, de nemtudom, mostmár tényleg, de lehet igazatok van hogy hagynom kéne...és valahogy elfojtani, majd eltüntetni bennem az érzést iránta..:(

2011. okt. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!