Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet stockholm szindroma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet stockholm szindroma?

Figyelt kérdés
A parom lelkileg sokszor bant,mert "megerdemlem" van h fizikalisan is de ritkan.a lelkibantas viszont majdnem mindennapos.es megis az utobbi napokban sokkal kozelebb erzem magamhoz mint eddig barmikor.valami megvaltozott.o lett a tokeletes.aki nelkul az elet mar elkepzelhetetlen.megijedtem.sose ereztem ilyet..
2019. nov. 24. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a legkomolyabban mondom, ezt vagy a NANE (www.nane.hu) segélyvonalának túlsó végén levőtől kérdezd, vagy egy mentálhigiénés szakembertől. Már csak azért is, mert lehet, hogy bajban vagy.
2019. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanra sikerült annyira leépítenie az önbecsülésed, hogy azt hidd ő a minden és a tökéletes. MENEKÜLJ!

És ezt a legkomolyabban mondom. A párod nárcisztikus, azonnal ki kell lépned ebből a kapcsolatból mert nagyon durva vége lehet ha nem szállsz ki időben!

2019. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichológus, se pszichiáter, úgy hogy nem mondom, hogy mi, de hogy nem vagy teljesen százas, az viszont teljes mértékben biztos.
2019. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Eléggé stockholmos ,igen.Mindenesetre szerintem bántalmazo kapcsolat.Vajon lesz erod elmenekulni idoben vagy rámegy a fiatalságod,az életed...Gyereket ne szulj neki.A gyerek is tonkremegy az ilyen kapcsolatban.Te sem vagy egészséges.No contact és menj pszichologushoz.Amugy értik a modját a visszahizelkedésnek az ilyenek...Kiismert már és tovább aláz majd.Aztán ujabb mézeshetek(vagy inkább csak 1-2 nap)és kezdődik elolről.Majd gondolj erre vissza később.Nekem nem szolt senki hogy hagyom magam tonkretenni.Menekulj.
2019. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 év múlva is szeretnél még emberként létezni, vagy egyáltalán élni, akkor pakolj össze akár az éjszaka közepén is, menj el, csukd rá az ajtót és soha többet ne is nyisd ki.
2019. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!