Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti bele tudnátok szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bele tudnátok szeretni a fogvatartótokba? (Stockholm-szindróma)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a válaszok és a valóság nem feltétlenül fedik egymást, hiszen ez úgyis csak élesben derülne ki. De mégis kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről elméletben.
2018. máj. 2. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Attól félek, hogy igen. A nők nagy részét sajnos így szocializálják.
2018. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Először fogorvost olvastam😅

Nem hinnem hogy szerelmes tudnék lenni, nagyon nehezen leszek szerelmes

Inkább eljatszanam hogy szerelmes vagyok bele a bizalmába férkőznék hátha úgy könnyebben megtudnék szokni

Nem biztos hogy működne

2018. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hiszem. Félnék tőle, kizárt, hogy ez szerelembe menne át. De ki tudja, lehet meglepődnék.
2018. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez pont egy olyan kérdés amire nem lehet válaszolni, kizárólag annak aki volt már hosszabb ideje akarata ellenére fogvatartva, de ezt te is írtad.
2018. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
A Stockholm-szindróma sima szimpátiaként definiálja, nem?
2018. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4: Mindenkinek vannak elképzelései, feltételezései saját magáról, a saját viselkedéséről. A kérdésem igazából ezekre irányul, hiszen reméljük, elég kevesen vannak azok, akik esetleg tapasztalatból válaszolnak.


#5: De. De a szimpátia nem zárja ki a szerelmet.

2018. máj. 2. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát nézd, én férfi vagyok és ilyen módon, férfiakat ritkán tartanak fogva. Minket inkább mihamarabb kinyírnak, de fogva nem szokott férfiakat tartani egyetlen nő sem.

Most így hirtelen a Misery c. film jutott eszembe. Egy olyan nőbe biztosan nem lennék szerelmes, inkább egész nap azon törném a fejem, hogy hogyan játszhatnám el, hogy egy óvatlan pillatban én ölhessem meg.

Ha viszont egy számomra tetsző fiatalabb nőről lenne szó akkor nem tartom teljesen kizártnak akár azt sem. Meg jó lenne tudni, hogy milyen céllal lennék fogvatartva mert az sem mindegy.

2018. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy ismerősöm (lány) ebben szenved. Többször ütötte meg a pasija, nem enged neki dolgokat, úgy bánik vele, mint a kutyával. Szétmentek egy időre, de már újra együtt vannak, mert a csaj egyáltalán nem lát tisztán és inkább elviseli ezt, minthogy normális kapcsolatot kezdjen valaki mással. Gyereket akar neki szülni...


Nekem ez magas, én biztosan állítom, hogy nem tudnék egy ilyen férfit szeretni semmilyen formában.

2018. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egy domináns, harcias nő lenne, akkor igen.
2018. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert inkább lázadó típus vagyok. Amint korlátozni akar valaki, azonnal szembemegyek vele, szóval nálam a fogva tartás ellenérzéseket szülne.
2018. máj. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!