Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve vagyunk együtt lassan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk együtt lassan. Minden nap megaláz, de mégse múlik a szeretetem iránta csak ideiglenes düh. Minden az én hibám és ezért a takarodj innen még egy jobb változat. Mit tegyek ha mégsem tudom elhagyni?

Figyelt kérdés
ha szakitottam is vele nem voltam következetes és kibékültem az első szép szóra de minden folytatódott tovább. Hogyan lehet túltenni magát az embernek egy ilyen hosszú kapcsolaton? lány 22
2019. nov. 24. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy következetes.
2019. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked így jó, akkor jó, de sajnálatot ne várj.
2019. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megunod a játszmáit, akkor sikerül kilepned ebből a kapcsolatnak csúfolt valamiből. Segítek: jobb minél hamarabb, ha nem szeretnél megjobban belerokkani ebbe.
2019. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel egy szakembert, mert nálad van a nagyobb baj.
2019. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő aláz meg, hanem TE saját magad. Megmondja, hogy takarodj, de te még akkor se mégy. Mindent megtesz, hogy megszabaduljon tőled, de nem tud. Vedd már észre magad!!!

Egyszer kell szakítani, aztán nem visszamászni a farkára, amint füttyent.

Döntsd el, hogy mi vagy, nő vagy lábtörlő!

2019. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tini szerelem, talán ő az első barátod. Lehet, hogy már rég nem a szerelem tart össze, csak a megszokás. Gondold ezt át, mert nagyon fiatalok vagytok beleragadni ilyesmibe.
2019. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmész terápiára és kideríted, miért ragaszkodsz betegesen megalázó szituációkhoz.
2019. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Bármit írhatunk, más kiszállni ebből a helyzetből helyetted nem fog tudni.
2019. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menekülj, én is azt tettem.
2019. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás, az olyanokra, mint te. Aki nem változtat, az még nem szenvedett eleget...
2019. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!