Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zavarna valakit vagy tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna valakit vagy tudna így élni?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 4 éve vagyok együtt. Az elejétől kezdve mindig voltak valami sumákolásai a munkahelyéről meg a fizetéséről de nem foglalkoztam vele különösebben. Mostanra viszont már ott tartunk hogy 4-5 munkahelyet váltott már és sorra nem az történt amit mondott. Vagy nem volt bejelentve vagy nem annyi pénzt kapott stb. Akármikor számon kérem hogy fotózza le a szerződését vagy ha kp-ban kapta a fizetést akkor az átvételi papírt de ő veszekedést csinál belőle és nem fotóz le semmit. Persze ez még talán más helyzetben valahol elfogadható lenne hogy az ő élete, de onnantól már nekem kevésbé az hogy én adjak neki állandóan pénzt mert neki a fizetésével mindig történik valami, most pl "elírta" a számlaszámát és másnak utalták a fizetését.. Számomra egyre jobban kiakasztó az egész helyzet és se beszélni nem lehet vele se megoldani mert hiába ígéri meg újra megcsinálja. 28/F
2019. nov. 25. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a személy lehúz téged anyagilag és hülye vagy, ha eddig hittél neki. Már ez a "zsááááj, elírtam" is nagyon gyenge duma, ilyen nem létezik. Másnak utalták - seems legit. Dupla seems legit, hogy nem ment utána, illetve ezeket a dolgokat elég komolyan ellenőrzik már a szerződések megkötése előtt.


Valószínűleg úgyvan vele - és jogosan - hogy majd te állsz minden problémát.

2019. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Eleve nem is vennék feleségül egy ilyen nőt...
2019. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy hazug, lehúzós megélhetési k..va, már bocs.

Vágnám ki, mint a macskát anyagcserére.

2019. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

A feleséged? Miért nem közös bankszámla van?

DOlgozik egyáltalán? Valami nagyon nem stimmel itt.

EL ne hidd, hogy "elírta" a számlaszámot.


N

2019. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, hogy dolgozik e egyáltalán? Egyik reggel jelentsd be indulás előtt, hogy elkiséred a munkahelyére és Te megbeszéled a felettesével a pénz dolgokat ha ő nem tudja. Majd látod a reakcióját.
2019. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még #5 ös vagyok

Ja és ha kiderul, hogy kB. 4 éve átvert akkor nem sokáig hívnám feleségemnek..

2019. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adsz neki pénzt és kész. Aztán majd meglátjuk, meddig marad így. Aki ennyit sumákol, annak csak szerződéssel adok pénzt, kölcsönt. Vagy olyan feltételekkel minthogy szeretném látni a számlatörténetét és azt, hogy mire kell neki.
2019. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyüjtöget a következő életére, aminek valószínűleg te már nem leszel része. Én nem adnék neki 10 forintot sem.
2019. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!