Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy barátnőm sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy barátnőm sose hiv át magukhoz ha ünnepelnek valamit?

Figyelt kérdés

A szülei is mondják neki hogy hívjon át engem is, pl egy szülinapi bulira vagy egy karácsonyi vacsira, de ő sosem hiv pedig 2 éve együtt vagyunk. Jóba vagyok a bátyjával is, és van hogy bátyja is hiv hogy menjek, de nem megyek mert szerintem zavarná a barátnőmet ha ott lennék (máskülönben hívna)

2 év alatt kb 10szer volt már náluk valami buli, vagy egy nagy vacsi, ahol rengetegen voltak, konkrétan olyan emberek is akikkel alig ismerik egymást (mármint a barátnőm szülei) és a szülei mindig mondták neki hogy engem is hívjon már át, de volt hogy ő sem volt otthon ilyenkor, csak azért hogy én se menjek át. A bátyja a barátnőjével kb 3 hónapja van együtt, és az a csaj érdekes mindig ott lehet velük.

Közel lakunk egymáshoz, van hogy át is hallatszik hozzám hogy milyen jol mulatnak.

Annyira nem zavar amugy mert nem szokásom lelkemre venni dolgokat, csak kivancsi vagyok hogy ez normális e.



2019. nov. 26. 22:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amugy csak 1x voltam náluk eddig, kb 1 orát, amikor senki se volt otthon rajta kívül
2019. nov. 26. 22:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy ősi módszer: KÉRDEZD NEG TŐLE!
2019. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Át is hallatszik? Hacsak nem telekszomszédok vagytok, akkor aligha. Kivéve persze, ha a "mulatás" itt az ízléstelen mulatószene üvöltetésével jár.


Amúgy jól teszi. Én is szegregálom az ismerőseimet, mindegyikük "máshogy" ismer, nem jó, ha találkoznak, mert akkor valamelyiknek csalódást fogok okozni. Meg sosem tudom kire figyeljek...

2019. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg kérdezem tőle, nem adott értelmes választ. Igen át hallatszik mert kozel lakom hozzá. Azt is hallom, amikor az 5odik szomszéd fin*ik. Ilyen a falusi élet. Nem ez a lényeg
2019. nov. 26. 22:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szégyelli a családot, nem akarja, hogy lásd ő hogy viselkedik ilyenkor..., nem komoly a kapcsolat, nem akarja, hogy ismernem a család, barátok..., még akar kímélni az idióta rokonaitól...
2019. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 lehet, bar a legtöbb rokonát ismerem és nem annyira idiótak..
2019. nov. 26. 22:26
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 mindeki máshogy ismer? Nincs személyiség zavarod kicsit? Mikor vagy önmagad akkor?
2019. nov. 26. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7


Fogalmam sincs milyen az az "önmagam", szerintem nekem olyan nincs. Vagyis van, de annyira hektikus vagyok, hogy sosem fogom tudni.


Faluban pláne télen nem kellene hallanod, kivéve ha odamész hallgatózni. Ejnye-ejnye!

2019. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
téged szégyell
2019. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a házuk miatt, csúnyának tartja és nem mer behívni.
2019. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!